3000. duaya hediye kampanyası hakkında bilgiler.

www.mucize.net/dua adresine yazılmış duaların 3000. olanı yazan arkadaşımıza

a-) 2 Ciltlik Sahih-i Buhari  (ALİ SAİD ER BEY’İN HEDİYESİDİR.) 

b-) Dualar ve aminler http://www.timas.com.tr/kitap.php?id=1214 

kitapları hediye edilecektir.
Bundan dolayı site üzerinden gönderilecek dualara bir süreliğine mail adresi eklemek zorunlu hale getirilmiş olup 3000. duayı yazmanız halinde bu mail adresinden sizle iletişime geçilip iletişim bilgileriniz alınacaktır.Mail adresinizin doğru bir şekilde yazılmış olması size ulaşmamız için gereklidir.

3000. duayı yazan arkadaşımıza 1 hafta içinde ulaşamamız halinde 2. hafta süresince 3001. duayı yazan arkadaşımıza ulaşmaya çalışacağız buda mümkün olmazsa son olarak 3002. duayı yazan arkadaşımıza 3. hafta süresince ulaşmaya çalışacağız.

Comments

 1. KADİR KADRİ İZLİER
  07 Mart 2007 - 16:39

  ALLAH KOLAYLAŞTIRSIN İNŞALLAH.SAĞLICAKLA KALIN.
  (KADİR BABA)

 2. Yasin Kardeşim,Allah’In izniyle Kitaplığımdan 2 Ciltlik Sahih-i Buhari Eserini hediye edeceğim.Bilginize.

 3. gayretinizi ve hizmetinizi takdir ediyorum.Allah razı olsun

 4. İnşallah alnımızın akıyla bu kampanyayı sonlandırırız.

  Ali Said Er bey Peygamber efendimizin (sav) hadislerini barındıran bu değerli kitapları vermeniz çok güzel bir davranış Rabbim sizden razı olsun.

 5. Rabbim bu hediyeyi öyle bir insana nasip etsin ki gerçekten yerini bulsun,ihtiyaca binaen olsun inşallah!Okudukça kazansın okudukça kazansın.Allahım Ali Said kardeşimden de razı olsun.

 6. ali said er abimizden allah razı olsun dilerim bu hediyeyi kazanacak arkadaşımız da bizler adınada okur

 7. 3.000.DUA’ya kitap kampanyası için,ALİ SAİD ER ,beye,YASİN beye,MUCİZE .NET ÇALIŞANLARINA VE TÜM DUA DOSTLARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
  GAYRETLERİNİZ İÇİN ALLAH RAZI OLSUN SİZLERDEN.

 8. arkadaşlar hepinizden allah razı olsun.hepiniz için o kitabı okuyup dua edeceğim merak etmeyin siz.gerçekten bu hediye yerini buldumu bilmiyorum.ama son günlerde içimdekileri bilseniz galiba yerini buldu.allahın izniyle kazandım o kitabıda.bu site hakkında çok bilgim yok.kadir babayı çok görüyorum sitede.beni biraz bilgilendirirseniz sevinirim.teşekkür ederim.allah hepimize yardım etsin.bu arada ben ist. yazmıştım ama karabükteyim.ismim yasemin ve 20 yaşındayım.

 9.  Öncelikle tebrik ederim.

   Rabbim size kısmet etti.

  Maille gerekli bilgiler size iletilmiştir. İnşallah önümüzdeki günlerde kitaplarınız size ulaşacaktır.

 10. allah razi olsun allah bildiginiz bilmediginiz butun iyilikleri versin billdiginiz bilediginiz butun kotuluklerden korusun bu siteye ilk girisim çoooook begendim

Bir cevap yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *