4000. duaya hediye kampanyası hakkında bilgiler.

www.mucize.net/dua adresine yazılmış duaların 3000. olanı yazan arkadaşımıza Ali Said ER abi tarafından kitap hediye edilmişti ve kendisi 4000. duayı yazan dostumuzada hediye vermek istediğini belitti.

Bundan dolayı site üzerinden gönderilecek dualara bir süreliğine mail adresi eklemek zorunlu hale getirilmiş olup 4000. duayı yazmanız halinde bu mail adresinden sizle iletişime geçilip iletişim bilgileriniz alınacaktır.Mail adresinizin doğru bir şekilde yazılmış olması size ulaşmamız için gereklidir.

4000. duayı yazan arkadaşımıza 1 hafta içinde ulaşamamız halinde 2. hafta süresince 3001. duayı yazan arkadaşımıza ulaşmaya çalışacağız buda mümkün olmazsa son olarak 3002. duayı yazan arkadaşımıza 3. hafta süresince ulaşmaya çalışacağız.

6 Replies to “4000. duaya hediye kampanyası hakkında bilgiler.

  1. ALİ SAİD KARDEŞİM,.BU MİLLET BU İŞİN SIRRINI ÖĞRENDİ.KÜTÜPHANENİZDE KİTAP BIRAKMAZLAR HABERİNİZ OLSUN.YASİNİM SENDE KAMPANYA DÜZENLEMEKTEN KENDİ İŞİNDEN OLABİLİRSİN.!
    SİZLERİ KALBLERİNİZDEN ÖPÜYORUM.BAŞARILAR DİLİYORUM.

  2. İNŞALLAH BİZİM MİNİK DUA MELEKLERİNE ÇIKAR.AMİN.

  3. Kadir Kardeş,Allah razı olsun sizlerden.Allah izin verirse sitemiz var olduğu müddetce her 1.000.dua’ya hediyelerim devam edecektir.Yeter ki biz dualarımıza devam edelim.

  4. bu günlerden cumartesi nedir icim de sanki körüklenmiş bir kabus var bir kapıldım ne yapacagımı bilemiyorum ne olur biri, bana yol göstersin artık kendimi tanıyamaz oldum ne olur allahım bi yoı bu acizlık ten cıkıyım gittikce batıyorumbelkide senin yardımın olmassa bn yasamıcak olacam ne olur gittikce yolum mu bulamaz oldum bana yardım edecek bi yol allahım işlerime dönecek bir vırssat ver ki bende artık sıkılıyorum bu halime öümümü istemeye korkuyorum

  5. s a gercek ten bir olan insan yaradılışı bizlere verilen bir lutuf yaradanımız bizleri affeden olmasaydı vay halimize bizi esirgeyen bize rahmetini gösteren yüce allahım nekadar günahımıza bagışlıyor bu mucize bize baba olmak kadar güzel birşey yok dünyada bir dünyayı paha bicsen bukadar güzel olamaz bence rabbim onları bizlere s av nesline ehli beyti olmayı nasim eder işaallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir