Bir Allah dostuna çirkin saldırı.(Mahmud Ustaosmanoğlu)

Efendi Hz.lerimizin sağlık sorunları nedeniyle tedavi gördüğü Maltepe’de bulunan Darüşşafaka Vakfı Fizik Tedavi Merkezi’ne ve merkez parkındaki otomobili geçtiğimiz Salı günü Türkiye Saati ile 16.10.2007 sabah 03.20 sıralarında kimliği belirlenemeyen kişilerce kurşun yağmuruna tutuldu.
Kurşunlardan biri Efendi Hz.lerimizin bulunduğu odanın camına isabet etmiştir.

Polis, saldırının gördüğü tedaviler sonrasında hızla iyileşmeye başlayan Efendi Hz.lerimizin, iyileşmesini ve tekrar cemaatimiz içinde olmasını istemeyenler tarafından gerçekleştirilmiş olma ihtimali üzerinde duruyor.

Edindiğimiz bilgiye göre İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatılmış Polis ve Cemaatimizdeki görevliler hastane çevresinde 24 saat nöbet tutmaya başlamıştır.

Polis tarafından yapılan incelemelerde saldırganın hastanenin karşısında bulunan bir apartmanın bahçe tarafından birçok kez ateş ettiğini ve olaydan sonra yaya olarak oradan kaçarak uzaklaştığını bildirdi.
saldırıda yaralanan olmadı.

Bizimde bizzat ziyaretinde bulunduğumuz Maltepe’de bulunan Darüşşafaka Vakfı Fizik Tedavi Merkezi’nde sağlık sorunları nedeniyle bir süredir fizik tedavisi gören Efendi Hz.lerimizin saldırıdan herhangi bir zarar görmediği bildirilmiştir.

Çeşitli rahatsızlıkları bulunan Efendi Hz.lerimizin Darüşşafaka Vakfı Fizik Tedavi Merkezi’nde gördüğü tedavi sonrasında yürümeye ve tamamiyle iyileşmeye başlaması nedeniyle tekrar cemaatin içine geri dönmesi ihtimailinden endişe duyanlar tarafından gerçekleştirilmiş olduğu bizim kanaatımızce zaten kesin.

Maksatları cemaatimizi bölmek Efendimizi lekelemektir.

Efendi Hz.lerinin silah seslerini duyduktan ve orada bulunan hizmetkarlardan neler olduğunu öğrendiğinde ”ne isterler bunlar bizden” diyerek bizzat üzüntüsünü ifade etmiştir.

Bir ALLAH dostuna uzanan el iflah olurmu!
Rabbimiz bir Ayeti kerimesinde ” dostlarıma savaş açana ben savaş açarım ”buyuruyor.

Şehit Bayram Ali Hocamız ve Şehit Hızır Hoca’mızın camide şehid edilmelerinin sır perdesinin halen daha aralanamazken, yaşadığımız bu olayı fırsat bilen Kartel Medya ve Cemaatimizi çekemeyenler, birtakım asılsız iddialarda bulunmakta, cemaatimizi lekelemeye çalışmakta ve cemaatimize karşı kışkırtıcı yayınlar yapmaktadırlar.

Bu gün cemaatimize yapılan çirkin saldırının karşısında dimdik ayakta durup,onların oyununa gelmeyeceğimizi ıspat etmek,birlik ve beraberliğimizi en iyi şekilde göstermemiz gereken gündür.
Gelin asılsız iddialara kulak asmayın.

Cemaatimizin dirlik ve düzenine karşı bir takım derin güçlerin farklı hesaplar güttüğü ve hakkımızda birtakım yayın kuruluşların (Kartel Medya) asılsız haberler yaptığı şu günlerde sizleri tek yürek tek bilek olmaya davet ediyoruz.
Sizlerinde çok iyi bildiği gibi Efendi Hz.leride bizden bunu istiyor.

Rabbim fitnecilerin, fesatçıların ve şerlilierin şerrinden evvela Efendi Hz.lerimizi, cemaatimizi ve bütün ümmeti muhammedi muhafaza eylesin.. AMİN

Not: Bizler İtibar Haber ekibi olarak, oluşacak hertürlü gelişmeleri sizlerle anında paylaşacağımızdan emin olun ve dualarınızı eksik etmeyin.

Kaynak: itibarhaber.com

15 Replies to “Bir Allah dostuna çirkin saldırı.(Mahmud Ustaosmanoğlu)

 1. Büyük geçmişler olsun.Allah daha vehimlerinden sakınsın.
  Bu memleketin üstünde oynanan tüm oyunları allah,oynayanların üstüne çevirsin inşallah.
  Allah dostunu korumaya muktedirdir.
  Tüm kalbi muhabbetlerimle Esef ve üzüntülerimi bildiriyorum.

 2. SAG OLASIN ALLAH RAZI OLSUN KADIR BABA AMIN AMIN AMIN BIZIM DOSTLUGUMUZ OLENE KADAR SURECEGINE BEN EMINIM BIZIM ARACIMIZ RESULUMUZDUR RABBIM HER ZAMAN YARDIMCIMIZ OLSUN HER ZAMAN DUA LARIM DUA DOSTLARI KARDESLERIM ICIN ALLAH HER KEZIN KALBINE GORE VERSIN

 3. dualarımız her daim sizlerle.rabbim sizleri korusun inş.

 4. Onlar Resulallah torunu Hz.Hüseyin’e neler yaptılar
  Bir damla su vermediler, üstelik şehit ettiler
  Onlar böyledirler işte
  Ama islamın kökünü kazamadılar kazamıyacaklar
  Din Allahındır

  Hocama geçmiş olsun, Hocam ve hocam gibilerinin
  Allah cihadlarını mübarek eylesin

 5. geçmiş olsun.Rabbim hocamızı her türlü kötülüklerden muhafaza eylesin.

 6. ALLAHIM SEN ONU BANA BAGIŞLA YA RABBİM SEN HERKESIN KALBINE GÖRE VER YA RABBİM SEN İNSANLARI DOGRU YOLDAN AYIRMA

 7. DİNE KARŞI OLANLARA ALLAH AKIL FIKIR VERSIN ALLAH DAİMA DOGRU OLANLARIN YANINDADIR.HOCAMA GECMIŞ OLSUN

 8. Allah Efendimizi başımızdan eksik etmesin. Onun yüzü suyu hürmetine belalar başımızdan gidiyor. Eğer Efendimizede bisey olursa buralarda hiç durulmaz.

 9. ALLAH (C.C.)EFENDİ HAZRETLERİNİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ONUN VEFAT ETMESİ Kİ İNŞALLAH BEN GÖRMEM BÜYÜK BİR FİTNEYİ ORTAYA ÇIKARIR

 10. sa.hz allahın ve hatemül enbiyanın varis ve miratıcemalicemiline ve müttebilerine selamolsun.dua etsin ademoğluki efendimiz cemalesintilerinde muamelede.celal esintisine geçiş yaparsa ozaman allahın celali konuşacak.hz allah celali azamından tüm mahlukatını muhafaza etsin ve tüm münkir nefsleri hayrile yola alıversin inşallah.tüm muhdesatı dostlarına bağışlasın.

 11. sevda dağlarımda bir mahmud o yanar durur aşkseyranımda,
  benliğim odur kavrulmuşuz biz aşkın kesret otağında,
  vahdet denizinde okyanuslarız biz,sevdamız felahıdır çöllerin,
  bizleri sensizlikte bırakma ey büyük allahım.

 12. türiyemizi vedünyayı huzura kavuşturmak için çalışan bu mubarek insanlara şeytanın ve şergüçlerin musallat olacağı kesindir allah dostlarını ve onlara gönül veren arkadaşlarını muhafaza buyursun amin

 13. Havva kan agliyor bir care feryadina,Gel yetis yaMuhammet bizlerin imdadina,Kalbi Islam ile yandi ey hudai zulcelal,Ismi azamin hurmetine verme islama zeval….Rabbim Efendi hazretlerini basimizdan eksik etmesin insaallah….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir