Mucize.net e yollanan bazı dualar

berke 21 Ağustos 2006 00:07
ARKADAŞLARIM KURANDAKİ AYETİ UNUTMAYIN.ALLAH DİLEMEDİKÇE SİZ DİLEYEMEZSİNİZ.SİZİN BU DUALARI ETMENİZ DUALARINIZIN KABUL OLACAĞININ BÜYÜK BİR GÖSTERGESİDİR.SIKILMADAN YORULMADAN DUALARA DEVAM.SAKIN ALLAHIM NEDEN BU DUAM KABUL OLMUYOR DİYE SIKINTIYA DÜŞMEYİN.İLACI BİRKERE ALMAKLA KİM TEDAVİ OLMUŞKİ SİZ BİR KERE DUA ETMEKLE HER İSTEDİĞİNİZE KAVUŞASINIZ.O ZAMAN BİR KERE DUA ETMEKLE İŞ BİTSEYDİ NEDEN ALLAH SİZE BU SIKINTI YI VERDİKİ O ZAMAN.İŞİN ESPRİSİ ŞU.DUAYA MUHTAÇ OLAN KİŞİ ALLAHIN KENDİNE SEÇTİĞİ KİŞİLERDİR.NE MUTLU O KİŞİKİ SON ÇARESİ DUA KALMIŞ VE BÜTÜN ENERJİSİYLE RABBİNE YÖNELMİŞ.KUTLU OLSUN O KİŞİNİN DÜNYASI.KUTLU OLSUN O KİŞİNİN AHİRETİ..SİZİN DUA İLE GÖNDERDİĞİNİZ ENERJİYİ BİR GÖRSENİZ GÖKLERDE NASIL BİR RENK UYUMU İÇİNDE OLDUĞUNU VE NASIL GÜÇLÜ BİR DALGA YAYDIĞINIZI.

ARKADAŞLAR ALLAH HEPİMİZİN SIKINTILARINI GİDERSİN VE BİZE ÜSTÜNDEN KALKAMAYACAĞIMIZ SIKINTILAR VERMESİN.

======================================

YASEMİN 7 Eylül 2006 16:39
ALLAH’ım senin azabından korkarım ve bundan affına sığınırım gazabından rızana sığınırım.ALLAH’ım sana gereği gibi dua ve hamd edemem.ALLAH’ım sen eksiklerimizi gider.bizlere sevdiğin kullarından olmayı nasib et.günahlarımzı affet.senden ümidimi hiç kesmedim kesmemde çünkü sen herşeyin hayırısını bilirsin.ALLAH’ım sen buradaki abi ,abla ve yaşıtlarımın da gönlüne göre ver.bana da okulumda başarı,hayatımda sağlık,huzur ve iyi bir iş ver. ama şu anda en önemlisi aileme sağlık,huzur ve iyi bir yaşam ver………………..

BU 14 YAŞINDAKİ KULUNUN SENİN İÇİN KÜÇÜCÜK OLAN DUASINI KABUL ET!!!

*******************AMİN*******************

======================================

can 8 Eylül 2006 18:22
allahım sen babama yardım et borçlarını kapat sana yalvarırım amin

======================================

YEŞİM 13 Eylül 2006 12:42
ALLAHIM SEN BİZE DE BÜTÜN İNANAN KARDEŞLERİMEDE HER KONUDA YARDIMCI OL . YA RABBİM SENİN KAPINDAN BAŞKA SIGINACAK KAPI ARATMA,SENİN SEVGİNDEN BAŞKA SEVGİ ARATMA.SEN HAKKIMIZDA HERŞEYİN AMA HERŞEYİN HAYIRLISINI VER. ALLAHIM BENİM HASTALIĞIMADA ŞİFA VER ..AMİN

======================================

mutlu 14 Eylül 2006 19:25
canım allahım seni çok ama çok seviyorum yarattığın çiçeğide arıyıda insanıda sen mükemmel yaratırsın yaratmak sana mahsusdur senin ilmin sonsuzdur senin gibi rabbim olduğu için sana hamd olsun hamd olsun alemlerin rabbine hamd olsun alemlerin sahibine

======================================

ayşe 15 Eylül 2006 17:56
Ey yerlerin ve göklerin hakimi yüce Allah’ım sen herşeyin en iyisini bilirsin.Bu aciz kullarınada biraz iman gücü ver yoksa dünya dünya olmaktan çıkıyor.Bu çağdaki insanlar para hırsına kapanmış gidiyorlar.Öteki dünyayı hiç düşünmüyorlar.Yalnız bu dünya için çalışıyorlar.Başkalarınada kötü örnek oluyorlar.Sana şükürler olsun ki ben o insanlardan olmadım.Namazımı yeterince idrak ediyorum kusurlarım olduysada senden af diliyorum.Bu dünyada senden tek bir şey diliyorum sağlık,mutluluk,huzur ve helal kendimizi bakabilecek kadar para.Yarabbim sakın az verip azan çok verip şaşanlardan eyleme.Ben henüz 14 yaşındayım önümde oks sınavım var bana hayırlı bir lise ver.BENİM VE TÜM MÜSLÜMANLAR İÇİN HAYIRLISI NEYSE O OLSUN.BU MESAJI OKUYUP AMİN DİYENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN DEMİYENLERİNDE CANI SAĞOLSUN.

Comments

 1. SENİN HUZURUNDA HADDİ AŞMAKTAN VE TAŞKINLIKTAN SANA SIĞINIRIM ALLAHIM.BU İMTİHAN UZADIKÇA SAĞLIKLI DÜŞÜNÜP HAREKET EDEMİYORUM.DUA ETMENİN HELEKİ BİRBİRİMİZ İÇİN DUA ETMENİN ALLAH KATINDAKİ ÖNEMİNİ BİLDİĞİM İÇİN ARTIK İÇİMİ ACITAN BU DERDİMİ SİZLERLE PALAŞMAK İSTEDİM.BENİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ OLAN DUANIZI LÜTFEN ESİRGEMEYİN OLMAZMI???

 2. Allahım bana yardım et.Beni yalnız birakma zaten yalniz kaldim Allahim.Benimle ol Allahım.Çok bunaldım beynim çalışamaz oldu.HEp bir partlayışla öne geçmek istedim .Babamın iyneli sözlerinden kurtulmak için.Amma olmadı,olamadı.Soruyu çözmek için defalarca qayret gösterdim.Bir umut işte.Annamin eski sagligina kovuşmasi için,onun sapasaglam olmasi için.Amma o parayı kazanamadım.Evezinde kayb etdigim zamanin evezinde borca gidim.Şimdi bu borcu kapatmak için ne yapacagimi bilmiyorum.babamdan isteyemem.Çünkü nedenini sorar.Ben bu yazdiklarimi ona soyleyemem.Bu imkansiz.Ben bir çoklarının başardığı küçük şeyleri başaramadım.Ben zaten küçük şeylerle ugraşmayi da hiç sevmem.Amma şimdi o bana çok gerekliydi….Amma yine ayaktayım.Allahın bana bir çıkş,bir yol verecegine inaniyorum.Bana merhamet kapilarini açacagina inanıyorum ve bunun için sürekli dua ediyorum.Ben ileri gitmek için ugraşdim ve Anneme kovuşmak için.Allah beni ve benim ailemi korusun.Annemem şfalar vrsin.Derti veen Allah dermanini da verin İnşaallah.Allah dualarimi hayirlisiyla kabul etsin İnşaallah.ALLAH UTANDIRMASIN.AMİN.AMİN.AMİN.Allah cümlemizin hayırlı dualarını kabul etsin.

 3. Mehmet :
  Allahım bana yardım et.Beni yalnız birakma zaten yalniz kaldim Allahim.Benimle ol Allahım.Çok bunaldım beynim çalışamaz oldu.Hep bir partlayışla öne geçmek istedim .Babamın iyneli sözlerinden kurtulmak için.Amma olmadı,olamadı.Soruyu çözmek için defalarca qayret gösterdim.Bir umut işte.Annemin eski sagligina kovuşmasi için,onun sapasaglam olmasi için.Amma o parayı kazanamadım.Evezinde kayb etdigim zamanin evezinde borca gidim.Şimdi bu borcu kapatmak için ne yapacagimi bilmiyorumBabamdan isteyemem.Çünkü nedenini sorar.Ben bu yazdiklarimi ona soyleyemem.Bu imkansiz.Ben bir çoklarının başardığı küçük şeyleri başaramadım.Ben zaten küçük şeylerle ugraşmayi da hiç sevmem.Amma şimdi o bana çok gerekliydi….Amma yine ayaktayım.Allahın bana bir çıkış,bir yol verecegine inanıyorum.Bana merhamet kapilarini açacagina inanıyorum ve bunun için sürekli dua ediyorum.Ben ileri gitmek için ugraşdim ve Anneme kovuşmak için.Allah beni ve benim ailemi korusun.Anneme şifalar versin.Derti veren Allah dermanini da verin İnşaallah.Allah dualarimi hayirlisiyla kabul etsin İnşaallah.ALLAH UTANDIRMASIN.AMİN.AMİN.AMİN.Allah cümlemizin hayırlı dualarını kabul etsin.
  Sonuna kadar okuyanlardan Allah razı olsun…

 4. allahım bu siteye üçüncü yazışım her seferinde dilediğimi verdin yine aynı dertten sıkıntıya girdim.senden başka kimsemin olmadığının farkına vardım.allahım sen hakkımda hayırlısını ver.beni dara sıkıntıya düşürme.sana sığındım yarabbim her şeyi dilediğne verirsin.bu kulunun da yüzünün gülmesini sağla.allahım dualarımı kabul eyle..

 5. ALLAH YARDIMCIN OLSUN MEHMED KARDEŞİM..NE OLURSA OLSUN UMUDUNU YİTİRME UMUT OMADIMM MI KARANLIK YOLDAN AYDINLIĞA ULAŞILAMAZ..

 6. hepinizin duasına amin dedim içten rabbim kabul etsin bende hayırlısıyla bi iş istiyorum en hayırlısından ve anneme sağlık ve huzur ve iman ve yaşama sevinci hakkımda hayırlı olanı ver rabbim

 7. medet, mehmet, deredağlı, birgül, sıddık ve burada benimde duama Amin deyin diyen tüm kardeşlerimin dualarını Rabb’im hayırlısı ile nasip eylesin.Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda nasip eylesin Rabb’im izniceliliyle inşallah. Benim de bi dileğm var Rabb’im den o yüzden bildiğim gördüğüm bütün dualarla Rabb’ime sığınıyorum Esmaül Hüsna’nın sahibi olan Yüce Rabb’im Ya Mucib, Ya Mucib, Ya Mucib… duaları kabul eyleyen Rabb’im duamı kabul eyle, dualarımızı kabul eyle hayırlı eyle…AMİN,AMİN,AMİN…

 8. ALLAHIM gözümüzün gönlümüzün süruru olan hayırlı sağlıklı tertemiz nesiller nasib et içimizdeki kederi sök al AMİN.ALLAH razı olsun feride kardeşim ALLAH hepimizin sıkıntısını gidersin İNŞAALLAH DUALARINIZI BEKLİYORUM LÜTFEN………..

 9. sevgi faysal
  03 Ocak 2011 - 06:20

  selamün aleyküm müslüman kardeslerim
  lütfen bana duva ediniz iki kalcamda amaliyat olmus ve dahada amaliyatlar gecirmem gerekiyor cok caresizim cogu geceler uykularim kaciyor esimden ayriyim iki evladim var bundan iki sene evvel türkiyeden biriyle tanisdim onunlada sonumuz ne olacak bilemiyorum allahim dan her seyin hayirlisini iki cocuguma iyi bir anne olmayi geleceklerinde allahin sevgili kullari olmalarini saglik mutluk diliyorum onlara kimseye muhtac olmamayi iyilesip onlara bakabilmeyi istiyorum INSALLAH DUVALARINIZI BEKLIYORUM LÜTFE…………….

 10. @medet
  ALLAHIM sana siginiyorum senden baska kimsem yok iki evldimdan baska ne olursun bana sifa ver hakkimda hayirlisini ver sonumu hayirli eyle sagligima kavustur bana zor günlerimde destek cikan kardesimin hakkinda her seyin hayirlisini ver saglik ver gönlümüze ferahlik ver yarabbim bizleri sevgili kullarindan eyle evimizin bereketini artir kötü kullarinla tanistirma sevdiklerimi ve beni yarabbim tanisdiysakda senin vesilenle uzaklastir bizlerden tüm hastalar sifa sikintida darda olan kullarina merhamet et gönüllerine ferahlik kazanclarini bol eyle yarabbim bizleri senin yolundan ayirma sevgili kullarinddan eyle RABBIM AMIN AMIN

 11. @medet
  allah gönlünden geçen her şeyi versin inşallah siz de bizlere dua edin

 12. öyle sıkıldım öyle bunaldım ki ruhum can çekişiyoda diye bilirim anlatamıyorum sıkıntılarımı kimseye bi rabbim biliyor yinede çok nankörüm sanırım kendi kabuguma çekilmiş olacakları uzaktan seyrediyorum hiç bir şey yapmıyorum çaresizligim beni kemirip duruyor Allahım sen bana yol göster yarabbim iyiye güzele sen ulaştır yolumu açık eyle…

 13. rumeysa hacer
  07 Ocak 2011 - 10:20

  Allahım burdaki bütün duaya ihtiyacı olan insanlarla birlikte benim de duamı kabul et. allahım bana yardım et..bir trafik kazası geçirdim..iyileşmesini beklediğim bi hastam var ..Allahım nolur onu sapasağlam bi şekilde ayağa kaldır..adliyeye avukata gerek kalmadan bu meselnin bir an önce halolmasını nasib eyle..nolur Allahım dayanacak gücüm kalmadı hayatım zehirden farksız senin sevgin olmasa çoktan hayatıma son vermiştim…nolur dua dostları duama sizlerde amin deyin ..beni duadan ve allahın yardımından başka hiçbirşey kurtaramaz..

 14. allahım, sen bana yardım et. borçlarımdan benı kurtar sıgarayı bırakmama yardım et.benden bu aciz kulundan yardımı eksık etme. allahım sana yalvarıyorum bana yardım et. bana yardım et. yarabbi bana yardım et. bütün insanlığa yardım et. beni yolundan ayırma.beni unutma.seni seviyorum allahım. bana yardım et!

 15. ALLAHIM;
  HAKKIMDA HAYIRLISINI VER. EŞİMİN ÇOCUĞUMUN SAĞLIKLI VE MUTLU OLMASINI SAĞLA. RIZKIMIZI EKSİK ETME. ŞÜKÜR ETMEYİ UNUTTUĞUMUZDA BİZE BUNU KÖTÜ BİR ŞEKİLDE HATIRLATMA. BİZE ŞEFKAT ET, GÜCÜNÜ KUDRETİNİ ÜZERİMİZDEN EKSİK ETME.
  SANA SIĞINIYORUM……..
  AMİN

 16. ALLAHIM SENELERDİR DUA ETTİĞİM ŞEYİ BANA NASİB ET. AİLEMLE BİRLİKTE İYİ GÜNLER NASİB ET. SAĞLIK VER. EŞİMİ BAŞIMDAN EKSİK ETME. ÇOCUĞUMUN BAHTINI AÇIK EYLE.
  AMİN

 17. bu çok arip ama yazarak dua edince sanki insan daha rahatlıyor.burdaki duaları görünce bende yazmak istedim.ayrıca süreklı gunlugume yazıorum ama şunu farkettım olan bıtenı yazmaktan çok dua etmişim allaha yalvarmışım.dua her kapıyı açar açmıyorsada rabbimin bi bildiği vardır.en güzeli hayırlısını ve güzel olanı istemek.

 18. Allah’ım,sana layıkıyla kul olamadım,hep başım dara düşünce seni hatırladım.Ama artık akıllandım Allahım.Beni içinde bulunduğum durumdan kurtar,beni rezil etme Yarabbim.
  Bana bir şans daha ver Allahım.Bütün müslümanların sıkıntısını gider Allahım.Dua edecek arkadaşlar lütfen banada dua edin.

 19. Allahım,seslenişim sana yarabbim burdaki kardeşlerimin şahitliğinde yarabbim yaerhamerrahimin ne olur burdaki kardeşleriminde bütün sıkıntılarını gider hayır dileklerini ver yarabbim.Allahım beni,bizi bizden daha iyi bilen sensin allahım benimde kalbimdeki arzu ve isteklerimi sen biliyorsun yarabbim.Allahım senden başka isteyecek kimsem kimsemiz yok rabbim ne olur allhım ne olur rabbim azametin hürmetine varlığın hürmetine bütün hayır dualarımı kabul eyle yarabbim sıkıntılarımı gider huzur mutluluk ver bana ve din kardeşlerime yarabbim ne olur allahım amin amin amin.

 20. amin amin amin

 21. ALLAHIM ÇOK YAZIK ETTİM ÇOK GÜNAH ETTİM… KENDİ ELLERİMLE YUVAMI YIKTIM… ÇOK AMA ÇOK PİŞMANIM. HEM KENDİMİN HEM EŞİMİN HEM OĞLUMUN GÜNAHINA GİRDİM. AFFEDİCİ OLMADIM…ŞİMDİ GÖZYAŞLARIMLA SENDEN AF DİLİYORUM. EŞİMİ YUVAMI GERİ İSTİYORUM. DÜŞMANLARIMI BANA GALİP KILMA ALLAHIM…SENİN MUCZELERİN ÇOK… BİR MUCİZE KAPINI DA BİZE AÇ YA RABBİM…

 22. Allahım senden başka bana yardım edecek kimsem yok Allahım aklıma mukayıt ol içimdeki kuşkuları gider eşime güvensizliğimi gider bize yuvamıza sahip çıkmayı nasip et çocuklarımızın hatrına bize nazar değdi galiba sen kem gözlerden koru Allahım sana teslimim doğru yolu sen göster bütün arkadaşlarıma ve bana amiiiiin

 23. allahım bana yardım et sen benim tek çaremsin lütfen allahım bana sende başka kimse yardım edemez sana sığınırm allahım sadece senden yardım dilerim sen kudreti sonsuz olansın lütfen allahım lütfen bana ve tüm inananlara yardınm et aminn

 24. Ey yerlerin ve göklerin sahibi sana inanıyor,sana sığınıyor,sana güveniyorum.Bizi güçsüz kimsesiz kılma senden yüce başka bir varlık daha yok allahım.Dostlarımızı dost,düşmanlarımızı bize ulaştırma allahım hayırlı ise nasip et,hayırsızsa karşımıza dahi çıkarma allahım.Kardeşlerime bir iş nasip et allahım aileme huzur oğluma iyi bir gelecek mutlu bir hayat eşimle bana sağlık huzur geçinebileceğimiz kadar para nasip et.İyi insanları çıkar yarabbim karşımıza ailelerimize sağlık ver yarabbim.Bizi hiç ayırma allahım dualarımı kabul et.hem ahirsin, zahirsin, herşeyi kemaliyle sen bilirsin allahım..

 25. ALLAHIM NE OLURBANADA YARDIMCII OLL ÇOK KÖTÜ DURUMDAYIMM SAĞLIĞIMMM ÇOK KÖTÜÜÜ SİGARA YÜZÜNDEN NE OLURSUNN BIRAKMAK İSTİYORUMM VESENDEN YARDIM İSTİYORUMMM YAŞIM 31 20 YILLIK İÇİCİYİMM
  CİĞERİMM BERBATT VE BİRDE HAMİLEYİMM
  TÜM EKLEMLERİM AĞRIYOR ARKADAŞLAR SİZİNDE DUALARINIZI BEKLİYORUMM FIRSAT BULDUKÇA AÇAR AÇAR OKURUMM RABBİİM TÜM HASTALARA ŞİFA VERSİN AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

 26. Rabbim herkesin dualarını kabul etsin. Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun. Dilerimki Allah hakkımızdan hayırlısını nasip etsin.

 27. osman kaleli
  23 Ocak 2011 - 08:10

  kanma bu dünyanın yalan akışına birgün sende girersin bu kara toprağa dünyada yalvar yakar ALLAHA ahirette pişman olma birda allahım kısmetim ve rızkım kapalı her ne işe elimi attıysam bozuluyor arkadaşlar arasın da uğursuz gözüküyorum yardımınızı bekliyorum

 28. osman kaleli
  23 Ocak 2011 - 08:15

  hasminallahil vel nimel vekil allah bana kafidir one güzel bir vekildir hocam beynimi sıkıyorlar kuran okutmuyorlar okumaya kalktıyımda aklıma kötü kötü düsünceler geliyor birdenb bire titriyorum rüyalarımda şeytanın bana gülldügünu görüyorum

 29. yavruma dua edermisiniz adı elifff çok hasta

 30. @selin
  Rabbim elifine şifa versin kardeşim.benimde yeğenim hasta ve adı Elif ,sizlerden dua istiyorum.Rabbimiz dualarımızı kabul buyur…(Amin)

 31. Canım benim Mevlam taşıyamayacağı yükü vermez kimseye kimine verir dener kiminden de alır denermiş güleycan cığım sanada tavsiyem hergün sigara paketinden bir tane sigara al bir ay sonra bunu iki ye cıkar bir ay sonra da üç tane al sakla bunu tekrar et her paketten caldığın siğara seni ömür boyu yaşatacak ömrünü uzatacak canım benim umarım işine yarar ALLAH ım bütün dualarımızı dileklerimizi kabul etsin amin

 32. rahman ve rahim olan allahın adıyla ban yalnız ssana ibadet eder yalnız senden yardım beklerim amin

 33. ALLAH CC hepimizin duasini kabul etsin insaallah..RABBIMDEN hastalara sifaa, dertlilere deva,borclulara eda nasip etmesini diliyorum..
  bu siteyi cok ziyaret etmisimdir..tabii ne zaman cok uzulsem…vede dua’ya oyle ihtiyacim varki…GUZEL ALLAHIM HEPIMIZIN YARDIMCISI OLSUN…
  MEVLA GORELIM NEYLER, NEYLERSE GUZEL EYLER..

 34. ALLAHIM YARADANIM SEN BÜYÜKSÜN YARABBİM SEN KURTAR BENİ BU İÇİMDEKİ SIKINTIDAN ALLAHIM SEN DİLERSEN OLUR SEN Kİ YOKSAN VAR EDENSİN YARABBİM NOLUR SEVDİGİM ADAMI AİLEME SEVDİR NOLUR YARABBİM AİLEM VE SEVDİGİM ARASINDA SECİM YAPMA ZORUNLULUGUNDA BIRAKMA BENİ NOLUR YARABBİM SEN HERSEYİN HAYIRLISINI VERİRSİN NOLUR BNEM İÇİNDE SEVDİGİMİ BANA HAYIRLI KIL YARABBİM GECE GÜNDÜZ YALVARIRIM SANA ALLAHIM SENSİN YARADANIM SENSİN VARLILIGIMIN EBEDİ SAHİBİ YARABBİM NOLUR ALIN YAZIM SEVDİGİM OLSUN NOLUR YARABBİM TEZ ZZAMANDA SEVDİGİMLE AİLEMİN İZNİ İLE EVLENMEMİ NASİP EYLE ALLAHIM COK MADURUM YARABBİM. SEN YARDIM ET YA İ,ÇİMDEKİ ATEŞİ SÖNDÜR YADA BENİ SEVDİGİME KAVUSTUR YARABBİİM…

 35. AYTEN TŞKRLERR BENİM YAZIMI OKUYUP ZAHMET EDİP YAZI YAZDIĞIN İÇİN YAZDIKLARINII UYGULARIMM TABİİ BAŞARABİLİRSEM BENDE İRADE DENEN ŞEY YOKK:(:( MALESEFF UMARIMM RABBİİM TÜM SİGARA İÇENLERİNNN YARDIMCISI OLSUNNN BIRAKMALRI KONUSUNDA

 36. ragıp dogan
  31 Ocak 2011 - 12:11

  allahım celle celaluhu azle ve celle vetekaddes hazretleri her şeyi yoktan var eden herkese dert le sıkıntıyla imtihan eden kitabında cennete girmek o kadar kolaymı diyorsun bizi sınıyorsun vallahi arada kaldım nereye gideceğim bilmiyorum bi yanada çok güzel bi iş teklifi diyer yanda maaşım az , ne kadar büyük konuştuysam hep başıma geliyor ne olur allahım yeterince rezil oldum kendimce beni daha kimseye muhtaç etme senden başkasından yardım istemiyorum yardıım ett ne olur allahım hakkımda hayırlısını ver bana yardım et allaahım ne olur birazdan iş görüşmesine gideceğim sen bana yardım et sen konuş ne olur allahım ne olur allahım yardımmmm et buradaki senden yardım isteyen kardeşlerimede yerdım et ne olur bizi bırakma ne olur bırakma ami i i n

 37. eyyy büyük yüce zatını sıfatı saymykla bitiremediğim yüce mevlam ne huzuruna çıkacak yüzümüz ne dehuzuruna kaldıracak elimiz var öyle bir bataklığa düştük ki rabbım çıkmak için ne yapmak gerek hepsini biliyoruz ama en büyük düşmanımız olan nefis ve şeytan buna engel olyyor allahım yücesin kadirsin istediğimiz ne ki senin katında zerrenen zerresi o derece küçük senin katın da allahım yardım et bize düşmanlarımızın esirleri konumundan düşmanlarımızı esir almamıza yardım et allhım mesuliyetimiz çok büyük bize o kadar çok nimet verdin ki ama karşılığında elimizde hiç bir şey yok zaten hayatımız boyonca başımızi secdeden kaldırmasak yine de ödeyemeyiz allahım alişilmiş güzahlarımız var onları bize unuttur ya rabbi …..

 38. Allahım bir boşluktayım kalbimdeki içimdeki vesveselerden kötü düşüncelerden sana sığınıyorum ne olur bana yardım et başka gidecek kapım yok anladım sen olmazsan ben bir hiçim.Allahım tek dileğim hayatta sonum hayırlı diilse kötü şeyler yapıcaksam daha fazla günaha girmeden al canımı neolur yalvarıyorum sana kaç zamandır dua ediyorumki alasın canımı ama biliyorumki ben çok zayıf bir kulum allahım bunca insanın içinde yalvarıyorum sana al canımı neolur al canımı yoksa ben kötü şeyler yapmak tan korkuyorum.

 39. ****ne yazayım nerden başlıyayım insan 24 saat ağlarmı ben ağlıyorum ellerim bağlı anamamı kardeşimemi babamamı kime yoksa günahsız yiyenimemi *allahım kimseyi benim durumuma düşürme böyle olmamalıydı hayat bi tiyatro bizde figüranlarız çoğumuz iyi çoğumuz kötü oynuyoruz bu hayattan bi tatalan varmı allah rızası için cevap verin ben ilkokuldan beri namazımı kılardım dualarım kabul olurdu içimde tarif edilemez bi huzur olurdu şimdi 32 yaşındayım namaz kılmayalı çok oldu yaşadıklarımı kaldıramıyorum dengem bozuldu hiçbişey beni mutlu edemiyor dün sabah namazımı kıldım abdest alırken ayağımı yıkadığım anda ALLAHIM BENİ SENDEN MAHRUM ETME SENİ ÇOK ÖZLEMİŞİM dedim içim nasıl çoştu biliyormusunuz bu anlatılacak bişey değil rabbim beni benden çok düşünür rabbimin verdiği derdi taşıyamıyorsam demekki ona karşı kulluğumda bi eksiklik var

 40. allahım biz müslümanlar nereye gidiyoruz ne yapıyoruz birbirimiz için üzülmüyoruz dinimizden gün geçtikçe uaklaşıyoruz kocaman bir denizde çırpınıyoruzda çırpınıyoruz mevlam bize yüzmeyi öğretmiş ama ne fayda. çocuğumu banyo yaptırırken eline bi baloncuk verdim ağlamasın diye bizde dünyada boş şeylerle işte öyle kanıyoruz hayata sonu kısa olsa bile annesi olanlara sesleniyorum lütfen onları üzmeyin suçlu olsalar bile benim annemin çoook ağır hastalıkları var o kadar üzülüyorumki onun duruşundan telefondaki sesinden onu çok iyi anlarım o kadar fedakarki anlatamam ben üzmem ama üzenler üzüyo onu hastalığıda artıyo bende ellerim bağlı duadan baska yolum yok ne zaman adam olacak bilmiyorum ağlıyorum dua ediyorum fayda yok ne yapayım söyleyin bana yardımınızı istiyorum bana bi cevap verin lütfen

 41. Allahım sen darda olan kularina yardım et hastalarına şifa ver allahım sen tevbe edeneri afedersin sen afetmeyi seversin sen bütün müslümanari koru afet sen Opladen biz hiciz sen bizi hayırlı kularindan eyle cenetine kabul et âmin âmin

 42. YÜCE ALLAHIM ÜZERİMDEKİ TÜM HASTALIKLARI KALDIR. TÜM DÜŞMANLARIMI ISLAH EYLE. ÖNÜMÜZDEKİ TÜM ENGELLERİ BİZLERİ SAADET DERYALARINA DALDIR YARAB Bİ ÖMRÜMÜZÜN HER ANINDA HUZUR GÖNÜLLERİMİZE KİTABINDAN NUR İHSAN EYLE YARABBİ. ŞU ALEME İNANMIŞ OLARAK GELDİK AYNI İMANLA HUZURUNA VARMAYI BİZLERE NASİP EYLE YARABBİ BİZLİ GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN TAKAT GETİRİLMEZ BELALARDAN SEN KORU YARABBİ .HASTALIKLARIMIZA ŞAFİ İSMİNLE ACİL ŞİFALAR İHSAN EYLE YARABBİ.BİZLERİ NAMERDİ BIRAK MERDE DAHİ MUHTAÇ ETME YARABBİ KÖTÜ ŞERLİ SİNSİ ŞEYTANIN, ŞEYTANA BENZEYEN İNSANLARIN ŞERRİNDEN SEN KORU YARABBİ.BİZLEREHEM DÜNYA HEM DE AHİRETTE SELAMETLİK NASİP EYLE DÜŞMANLARIMIZA KARŞI BİZE GALİP GELMEYİ NASİP EYLE YARABBİ
  BİZLERİ DURMADAN BÜYÜCÜ VE FALCILARA GİDİP OKUTANLARI KAHHAR İSMİNLE KAHREYLE YARABBİ BİZLER İÇİN DÜŞÜNDÜKLERİ KÖTÜLÜKLERİ KENDİLERİNE ÇEVİRİVER YARABBİ. (Arkadaşlarım lütfen yanlış anlamayınız.okutup rahatsızlanmama sebeb olan kişiler ayyukaya çıktılar resmen malesef)en yakınlarım

 43. YÜCE ALLAHIM ÜZERİMDEKİ TÜM HASTALIKLARI KALDIR. TÜM DÜŞMANLARIMI ISLAH EYLE. ÖNÜMÜZDEKİ TÜM ENGELLERİ BİZLERİ SAADET DERYALARINA DALDIR YARAB Bİ ÖMRÜMÜZÜN HER ANINDA HUZUR GÖNÜLLERİMİZE KİTABINDAN NUR İHSAN EYLE YARABBİ. ŞU ALEME İNANMIŞ OLARAK GELDİK AYNI İMANLA HUZURUNA VARMAYI BİZLERE NASİP EYLE YARABBİ BİZLİ GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN TAKAT GETİRİLMEZ BELALARDAN SEN KORU YARABBİ .HASTALIKLARIMIZA ŞAFİ İSMİNLE ACİL ŞİFALAR İHSAN EYLE YARABBİ.BİZLERİ NAMERDİ BIRAK MERDE DAHİ MUHTAÇ ETME YARABBİ KÖTÜ ŞERLİ SİNSİ ŞEYTANIN, ŞEYTANA BENZEYEN İNSANLARIN ŞERRİNDEN SEN KORU YARABBİ.BİZLEREHEM DÜNYA HEM DE AHİRETTE SELAMETLİK NASİP EYLE DÜŞMANLARIMIZA KARŞI BİZE GALİP GELMEYİ NASİP EYLE YARABBİ
  BİZLERİ DURMADAN BÜYÜCÜ VE FALCILARA GİDİP OKUTANLARI KAHHAR İSMİNLE KAHREYLE YARABBİ BİZLER İÇİN DÜŞÜNDÜKLERİ KÖTÜLÜKLERİ KENDİLERİNE ÇEVİRİVER YARABBİ. (Arkadaşlarım lütfen yanlış anlamayınız.okutup rahatsızlanmama sebeb olan kişiler ayyukaya çıktılar resmen malesef hocaya telefon ederken yakalandılar. biz ne biçim müslümanız anlamıyorum. bundada cenabı hakkın bir bildiği vardır. tamamıyle objektif bir olay söyleyeyim.) yüce yaradan tüm müslümanları böyle insanların şerrinden korusun.

 44. yarabbi azabından rızana sığınırım
  yarabbi gazabından affına sığınırım
  senden sana sığınırım
  sana gereği gibi hamd etmekten acizim
  sen kendini sena ettiğin gibi yücesin yarabbi AMİNNN
  allahım hastalara şifa dertlilere deva borçlulara edalar ver yarabbi amin

 45. YÜCE ALLAHIM ÜZERİMDEKİ TÜM HASTALIKLARI KALDIR. TÜM DÜŞMANLARIMI ISLAH EYLE. ÖNÜMÜZDEKİ TÜM ENGELLERİ KALDIR BİZLERİ SAADET DERYALARINA DALDIR YARAB Bİ ÖMRÜMÜZÜN HER ANINDA HUZUR GÖNÜLLERİMİZE KİTABINDAN NUR İHSAN EYLE YARABBİ. ŞU ALEME İNANMIŞ OLARAK GELDİK AYNI İMANLA HUZURUNA VARMAYI BİZLERE NASİP EYLE YARABBİ BİZLİ GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN TAKAT GETİRİLMEZ BELALARDAN SEN KORU YARABBİ .HASTALIKLARIMIZA ŞAFİ İSMİNLE ACİL ŞİFALAR İHSAN EYLE YARABBİ.BİZLERİ NAMERDİ BIRAK MERDE DAHİ MUHTAÇ ETME YARABBİ KÖTÜ ŞERLİ SİNSİ ŞEYTANIN, ŞEYTANA BENZEYEN İNSANLARIN ŞERRİNDEN SEN KORU YARABBİ.BİZLEREHEM DÜNYA HEM DE AHİRETTE SELAMETLİK NASİP EYLE DÜŞMANLARIMIZA KARŞI BİZE GALİP GELMEYİ NASİP EYLE YARABBİ
  BİZLERİ DURMADAN BÜYÜCÜ VE FALCILARA GİDİP OKUTANLARI KAHHAR İSMİNLE KAHREYLE YARABBİ BİZLER İÇİN DÜŞÜNDÜKLERİ KÖTÜLÜKLERİ KENDİLERİNE ÇEVİRİVER YARABBİ. (Arkadaşlarım lütfen yanlış anlamayınız.okutup rahatsızlanmama sebeb olan kişiler ayyukaya çıktılar resmen malesef hocaya telefon ederken yakalandılar. biz ne biçim müslümanız anlamıyorum. bundada cenabı hakkın bir bildiği vardır. tamamıyle objektif bir olay söyleyeyim.) yüce yaradan tüm müslümanları böyle insanların şerrinden korusun.

 46. allahım neye elimi atsam kurutuyorum gönlümden geçen hiç bir iş olmuyo ne iş yapsam zarar ediyorum sermaye ypmak için bir evim var bir yıldır onu bile satamıyorum..allahım sana yalvarıyorum benım işlerimi düzene koy senden başka ne inanacak ne güvenecek ne sığınacak kimsem kalmadı..

 47. ayşegülllll
  08 Şubat 2011 - 23:39

  Allahım sana ellerimi ve yüreğimi açtım lütfen bi mucize ver ALLAHIM lütfen ismail en kısa zamanda pişman olup bana geri dönsün.çok canım yanıyor senden istediğim imkansız birşey olsa da senin katında imkansız diye bir şeyin olmadığını biliyorum.sen OL dersen olur.Allahım lütfen duama OL de.tüm samimiyetimle kapındayım senden başakası bana yardım edemez.Allahım Peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine sen duamı kabul et …onu çok çok seviyorum

 48. çok dardayım ne olur bana dua edin rabbıme sıgındım ondan baska gıdecek kapım yok benı butun gunahlarımla beni affet allahım yeri gögü yaratan allahım banada bir çıkış yolu göster duası kabul olanların içinede beni koy allahım..

 49. ALLAH ım ne olur banada yardım et.dualarımı kabul et.günahlarımı affet merhamet et.sağlık mutluluk huzur ver yarabbim.nolur yalvarıyorum bir çıkış yolu göster çok bunaldımmm… benide duası kabul edenlerden eyle…ne olur yarabbimmm hayırlı bir çıkış yolu göster.sana yalvarıyorummmm ne olurrr.. CÜMLEMİZİN DUALARINI KABUL EYLE YA RABBİMM…AMİN

 50. allahım anneme sifa ver zaten yalnızım o da giderse ben ne yaparım yardım et bizi yalnız bırakma sana inandım sana güvendim yardım et içim cok acıyor

Bir cevap yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *