Mucize.net e yollanan bazı dualar

berke 21 Ağustos 2006 00:07
ARKADAŞLARIM KURANDAKİ AYETİ UNUTMAYIN.ALLAH DİLEMEDİKÇE SİZ DİLEYEMEZSİNİZ.SİZİN BU DUALARI ETMENİZ DUALARINIZIN KABUL OLACAĞININ BÜYÜK BİR GÖSTERGESİDİR.SIKILMADAN YORULMADAN DUALARA DEVAM.SAKIN ALLAHIM NEDEN BU DUAM KABUL OLMUYOR DİYE SIKINTIYA DÜŞMEYİN.İLACI BİRKERE ALMAKLA KİM TEDAVİ OLMUŞKİ SİZ BİR KERE DUA ETMEKLE HER İSTEDİĞİNİZE KAVUŞASINIZ.O ZAMAN BİR KERE DUA ETMEKLE İŞ BİTSEYDİ NEDEN ALLAH SİZE BU SIKINTI YI VERDİKİ O ZAMAN.İŞİN ESPRİSİ ŞU.DUAYA MUHTAÇ OLAN KİŞİ ALLAHIN KENDİNE SEÇTİĞİ KİŞİLERDİR.NE MUTLU O KİŞİKİ SON ÇARESİ DUA KALMIŞ VE BÜTÜN ENERJİSİYLE RABBİNE YÖNELMİŞ.KUTLU OLSUN O KİŞİNİN DÜNYASI.KUTLU OLSUN O KİŞİNİN AHİRETİ..SİZİN DUA İLE GÖNDERDİĞİNİZ ENERJİYİ BİR GÖRSENİZ GÖKLERDE NASIL BİR RENK UYUMU İÇİNDE OLDUĞUNU VE NASIL GÜÇLÜ BİR DALGA YAYDIĞINIZI.

ARKADAŞLAR ALLAH HEPİMİZİN SIKINTILARINI GİDERSİN VE BİZE ÜSTÜNDEN KALKAMAYACAĞIMIZ SIKINTILAR VERMESİN.

======================================

YASEMİN 7 Eylül 2006 16:39
ALLAH’ım senin azabından korkarım ve bundan affına sığınırım gazabından rızana sığınırım.ALLAH’ım sana gereği gibi dua ve hamd edemem.ALLAH’ım sen eksiklerimizi gider.bizlere sevdiğin kullarından olmayı nasib et.günahlarımzı affet.senden ümidimi hiç kesmedim kesmemde çünkü sen herşeyin hayırısını bilirsin.ALLAH’ım sen buradaki abi ,abla ve yaşıtlarımın da gönlüne göre ver.bana da okulumda başarı,hayatımda sağlık,huzur ve iyi bir iş ver. ama şu anda en önemlisi aileme sağlık,huzur ve iyi bir yaşam ver………………..

BU 14 YAŞINDAKİ KULUNUN SENİN İÇİN KÜÇÜCÜK OLAN DUASINI KABUL ET!!!

*******************AMİN*******************

======================================

can 8 Eylül 2006 18:22
allahım sen babama yardım et borçlarını kapat sana yalvarırım amin

======================================

YEŞİM 13 Eylül 2006 12:42
ALLAHIM SEN BİZE DE BÜTÜN İNANAN KARDEŞLERİMEDE HER KONUDA YARDIMCI OL . YA RABBİM SENİN KAPINDAN BAŞKA SIGINACAK KAPI ARATMA,SENİN SEVGİNDEN BAŞKA SEVGİ ARATMA.SEN HAKKIMIZDA HERŞEYİN AMA HERŞEYİN HAYIRLISINI VER. ALLAHIM BENİM HASTALIĞIMADA ŞİFA VER ..AMİN

======================================

mutlu 14 Eylül 2006 19:25
canım allahım seni çok ama çok seviyorum yarattığın çiçeğide arıyıda insanıda sen mükemmel yaratırsın yaratmak sana mahsusdur senin ilmin sonsuzdur senin gibi rabbim olduğu için sana hamd olsun hamd olsun alemlerin rabbine hamd olsun alemlerin sahibine

======================================

ayşe 15 Eylül 2006 17:56
Ey yerlerin ve göklerin hakimi yüce Allah’ım sen herşeyin en iyisini bilirsin.Bu aciz kullarınada biraz iman gücü ver yoksa dünya dünya olmaktan çıkıyor.Bu çağdaki insanlar para hırsına kapanmış gidiyorlar.Öteki dünyayı hiç düşünmüyorlar.Yalnız bu dünya için çalışıyorlar.Başkalarınada kötü örnek oluyorlar.Sana şükürler olsun ki ben o insanlardan olmadım.Namazımı yeterince idrak ediyorum kusurlarım olduysada senden af diliyorum.Bu dünyada senden tek bir şey diliyorum sağlık,mutluluk,huzur ve helal kendimizi bakabilecek kadar para.Yarabbim sakın az verip azan çok verip şaşanlardan eyleme.Ben henüz 14 yaşındayım önümde oks sınavım var bana hayırlı bir lise ver.BENİM VE TÜM MÜSLÜMANLAR İÇİN HAYIRLISI NEYSE O OLSUN.BU MESAJI OKUYUP AMİN DİYENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN DEMİYENLERİNDE CANI SAĞOLSUN.

Comments

 1. eyüp şimşek
  11 Ocak 2007 - 22:47

  ALLAHIM SEN BİZE DE BÜTÜN İNANAN KARDEŞLERİMEDE HER KONUDA YARDIMCI OL . YA RABBİM SENİN KAPINDAN BAŞKA SIGINACAK KAPI ARATMA,SENİN SEVGİNDEN BAŞKA SEVGİ ARATMA.SEN HAKKIMIZDA HERŞEYİN AMA HERŞEYİN HAYIRLISINI VER. hayırlısı neyse onu nasıp eyle yarabbim.

 2. eyüp şimşek ÜSKÜDAR (-_-)
  11 Ocak 2007 - 22:55

  ALLAH HERKEZE HAYIRLISINI VERSİN DUA EDELIM KARDEŞLAER DERLİLERE DEVALAR BORÇLULARA EDALAR HASTALARA ŞİFALAR İHSAN EYLE YARRABBİM .. AMİN

 3. kurbanın oldugum yarabbim sana sonsuz şükürler hamdü senalar olsun allah’ım. peygamber efendimiz muhammet (s.a.v) hatırına.beni sevdiğime kavuştur senin herşeye gücün yeter yarabbim. amin diyin sizde arkadaslar.. allah razı olsun.

 4. Allah’ım bilirim ki sen ıstemedikçe gunes dogmaz guller acmaz.sadece ıstemenle yoktan var edebılırsın.Allah ım artık dayanacak gucum kalmadı artık ne olur yardım et.

 5. Mevla kullarının kendisinden istemesini seviyor ve isteyin buyuruyor.herşey isteyebiliriz hazinesi bol.Bazende istiyorum niçin vermedi denilsede ahirette o duasının mükafatını bulacağını düşünmüyor insan.Rabbim bize en güzel olan ,sonunda bereket ve hayır olan şeyleri istetsin.Bizim hayır olarak gördüklerimiz şer,şer bildiklerimide hayır olabilir.En iyisi rasulullahı düşünüp,bunu peygamberim yapar mı,ister mi?Eğer yapardı dersek düşündüğümüzü yaparız.Yok eğer yapmazdı dersek o şeyi bırakırız.Bizler yaratıcımızı hep dualarda mı anıcaz?hep çaresiz kaldığımızda çıkış yolu bulamadığımızda mı?Her an bizi izleyenlerin,yanlızız dediğimizde bizi gözetleyenlerin varlığını bilmeden mi yaşayacağız.En iyisi bizi yaratana teslim olmak. Ancak Onu istemek.Ahireti düşünmek.Rabbimiz dünyaya ahiret için çalışana hizmetçi ol;senin için çalışanı sana hizmetçi et buyurdu.Gerçektende öyle.Dünya için ne kadar gayret edilsede bir türlü bitmek bilmiyor;ahiret için çalışanlarda yaptıklarını ölümsüzleştirmeye devam ediyor.Hizmetçi olacağımız bizi yaratan olsun,niçin dünyanın,nefs,heva ve şeytanın hizmetçisi olayım.Güzel insanlar hepimiz güzeller güzeli Mevlamıza emanet olalım.Başında ve sonunda hamd ve salevat olan dua geri çevrilmez.Bir lokma haram yemek ise 40 gün dualarının kabul olmamasına sebep olur.Selam ve dua ile.DOSTÇAKALIN…

 6. Allah’ım ne olur dünya ve ahiretteki tüm mümınlere yardım et bizlere çekemiyeceğimiz yükler yükleme bizleri yolundan ayırma bize sabır ihsan ve senin emirlerini yerine getirecek güç ve takat nasip et amin.

 7. Öylesine biri !
  30 Ocak 2007 - 02:19

  Unutmayın. Allah bizi sevsede, sevmesede kendinden isteneni verecek kadar hatta daha da fazla cömerttir. Dilerim hepimiz Allahın sevdiği kullardan oluruz.

 8. ne yazayım ki .kimse ile dertleşemiyordum işlemedigim suç kalmadı yapmadıgım kötülük kalmadı .uluslar arası aranıyorum ne gıdecek yerım kaldı nede sıgınacak bir yerim kaldı .almanyaya kücük yaşta gittim .babam içki iciyordu .dövdü sürekli devlet yetimhaneye aldı .bir süre dayandım domuz eti yememek için sonra başladım .param yoktu .dinlere katıldım vaftiz oldum sırf hediye veriyorlar diye .yaş geldi 18’e atıldık sokağa .yapmadıgım günah kalmadı .ne yaparsam yapayım .bir türlü içimdeki boşluk dolmadı .sonra askerlik bir sürü olaylar orada yaşadım 4 sene 6 ay 23 gün sürdü .sonun da hapisi ile firarı ile bitti askerlik .sonra hayata küstüğüm için daha da bataklıga girdim.sonra ikici evliligimi yaptım yine bir sürü olaylar .sonra kumar hastalıgı karı kız olayı .ikinci evlilik de bitti sonra tekrar almanyaya döndüm dürüst calışmak istedim olmadı sonra banka ile bir sürü olaylarım oldu . paranın ve lüksün en uç noktalarını yaşadım özel ucaklardan tutun cıragan saraylarına kadar şu an ise bir pansiyon da beş parası olmayan kendını vurmayı düşünen biriyim ve bu sayfayı yani bu siteyi okudum içimde ışık dogdu dua ettim allaha yalvardım çocuklarımı koru beni affet diye cünkü star da bir adam dedi ki allah bir kulunu bir anne evladını ne kadar seviyor ise allah on kat daha fazla severmiş onun için allahıma sıgındım inşallah bana da yardım edecek yarabbim site o kadar güzel ki bana arkadaş oldu içimi döktüm sagolun.

 9. “arzın ve arşın, tüm evrenin tek hakimi tek sahibi yüce allah’ım. kulun çok zorda yardım et allah’ım. Senden başka hiç kimsem yok ya rabbim. üzerimde o kadar yük varki sanki yıllardır etmiş olduğum dua kabul olmuş gibi hissediyorum rabbim. ya rabbi sonsuz rahmetine ve bereketine bağışlayıcılığına bütün samimiyetsizliğimle bütün hatalarımla kapına geldim. ne olur geri çevirme Allah’ım. hani sen ol deyince herşey oluveriyor ya rabbim, benide bu sıkıntılardan kurtar allah’ım kulun çok zorda. Kulların çok darda rabbim dünyanın her yerindeki müslümanlar kafirin zulmü altında. yardım et bizlere allahım yardım et. Rabbim”
  …………………AMİN………………………

 10. Allah’ım içimdeki sıkıntıyı gider. Yaşama sevinci ver. Sanki her an bir felaket olacakmış gibi hissediyorum. Senden yardım istiyorum Rabbim. Amin. Sizler de duanızı eksik etmeyin dostlar.

 11. Allahım sen beterin beterinden sakla… Buraya yazan ve yazmayan bütün müslümanların dualarını kabul eyle günahlarımızı affeyle yarabbim. Buraya yazan arkadaşların hepisine sesleniyorum: Arkadaşlar sakın aklınızdan çıkarmayın herzaman beterin daha beteri var… Ben 32 yaşındayım ve bu yaşıma kadar karşıma çıkan en küçük bir bahanede içki içer , çeşitli bahaneler bulurdum,içtiğim için. Fakat 3-4 yıldır iyice dert üstüne dert yaşadım, neyi büyük konuştumsa başıma geldi, mutsuz bir evliliğim var sevgili istedim , oldu para istedim oldu, v.s v.s ama ben her zaman bir bahane bulup içtim ( tabi bunun bir nevi isyan olduğunun farkına varmadım ) takii yaklaşık bir ay oldu içmiyorum, elimden geldiğincede İbadet ediyorum. Anlayacağınız eninde sonunda şunu anladım Allah’tan başka çare yok ve her halimize şükür etmemiz gerektiğini, ben iyi günlerin kıymetini bilemedim, babam hastalandı, ben borç batağına düştüm, aylık kazancımın 3 katını faize veriyorum sadece!! artık ne olacak bilmiyorum sonunda.. kısacası arkadaşlar her zaman halimize şükredelim ve beterin beterinden saklaması için Allaha dua edelim , ben anladım fakat çok geç. Şimdi her zaman derim Allah herkesin kalbine göre versin vede biliyorumki yine çarem ondan gelecek ve beni yüz üstü bırakmayacak Amin !!

 12. ALLAHIMA ŞÜKÜR
  12 Şubat 2007 - 23:31

  Ya rabbi,Ya Rabbi,Ya rabbi Allahım sen öyle büyüksün öyle yücesin ki rahman olan rahim olan koskocaman dünyaya sığmayıp kullarının küçücük Kalbine sığan yüce mevlam sana el açıp senden yardım isteyen bütün mümin kardeşlerimin ve benim dularımızı kabul eyle gönüllerimizdekileri hayırlısıyla ver Allahım.sana bişeyi yapmak zor gelmez gücüne bizim aklımızın yetmediği bişeye ol deyince anında olduruveren ey olmazları olduran büyük rabbim.Herşeyde bir hayır vardır bana sıkıntı geldi ve ben sana sığınmayı senden başkasın bana yardım edemeceğini anladım.En çaresiz anlarımda dualarıma anında karşılık veren yüce mevlam ne olur yüce rabbim Yaşadığım her anı sana borçlu olduğum büyük rabbim ne olur beni bizi hepimizi sana karşı nankör eyleme bizi nefsimizle başbaşa bırakma verdiğin herşey için sana şükürler olsun.Allahım ne olur yüce rabbim biz her an sana muhtacız.Ne olur bu aciz zavallı kullarının dualarını kabul eyle bizlerden razı ol.amin. Arkadaşlar Lütfen Allaha samimi olarak içten gele gele dua edin Yüce rabbim o kadar merhametliki gerçekten içten edilen duaları kabul ediyor.

 13. herkese slm olsun. Allah’ımdan vazgeçmedikce o bizden ne sebep olursa olsun vazgeçmeyecektir. Affeden dileğen isteyen O’dur. Ben 3 aydır her namazımın her gecenin sonu her saat her an her dakika dua ettim. Çok aceleceyimdir ben olmayacak diyorum artık ama Allah’ımdan Ümidi kesmedim ben.Sakın Allah’ımın rahmetinden ümidi kesmeyelim. O er geç hayırlısını verecektir. Ben çok yoruldum artık Allah’ımdan Onun sevgisini kazanmış sadık bi kul eş istiyorum destek zor anlarımda dua edin sizde.

 14. YA RAB YA RAB YA RAB YA RAB YA RAB BURADA SANA DUA EDEN KARDEŞLERİMİN ÖZELLİKLE CENGİZ VE YAVUZ ABİNİN DUALARINI KABUL ET ONLARI SIKINTILARINDAN KURTAR.HATALARINI ANLAYIP SANA DÖNENLERİN ELBETTE BÜTÜN GÜNAHLARINI AFFEDER RAHMETİNLE KUŞATIRSIN.ŞUACİZ DE SENDEN SANA LAYIK BİR KUL HABİBİNE LAYIK BİR ÜMMET OLMAK İSTİYOR KABUL EYLE

 15. acız bı kul
  21 Şubat 2007 - 01:31

  YUCE RABBIM TUM MUSLUMAN BIZ ACIZ KULLARININ DUALARINI KABUL EYLE RAHMAN RAHIM OLNA SEN SIN YARABBIM

 16. arkadaşlar Allah hepinizin dualarını kabul etsin .Alahım bana ve kardeşime ve bütün isteyenlere hayırlı ve sağlıklı çocuklar nasip etsin.dualarımı kabul et yarabbim

 17. Yarabbi sana sonsuz hamdü senalar olsun.sen rahmansın teksin sen bizim Allahımızsın bütün kainatın sahibisin dilekleri istekleri kabul edensin sen bütün iyi dilekleri ve istekleri kabul et yarabbim.ruhumuzu sana teslim edeceğimiz gün geldigi zaman,imanla çene kapamayı nasip et.kabire kondugumuz zaman münker ile nekire ihlasları okur gibi dogru sual vermeyi nasib et.Allahım hesap sorulacağı gün geldigi zaman hesabımızı kolay verenlerden eyle,kitabımızı sağ elimize almayı nasip eyle.sıratı rüzgar gibi geçmeyi nasip eyle,Rabbim nur cemalini görmeyi ,Peygamberimizin şefaatine nail olmayı cennetine girmeyi bana ,ailelerime,ve bütün müminlere nasip eyle yarabbim.AMİN.

 18. Allahım annemin benim ve kardeşlerimin sıkıntılarını gider .Bütün müslümanların sıkıntılarını gider.Hayırlı rızıklar ihsan eyle, dünyevi, uhrevi saadetlere kavuştur.AMİN.

 19. ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN SEN BİLİRSİN HERŞEYİN HAYIRLISINI BENİ BE BÜTÜN İNANANLARI BAĞIŞLA AFFET RABBİM İÇİMDEKİ SIKINTIYI FELAHA KAVUŞTUR SONUMU HAYIRLI EYLE ZİRA SEN NEYLERSEN GÜZEL EYLERSİN.
  SANA TEVEKKÜL ETTİM ALLAHIM SEN BİZİ BİZDEN DAHA İYİ BİLENSİN KALDIRAMAYACAĞIMIZ YÜKÜ BİZ ACİZ KULLARINA YÜKLEME RABBİM
  HER HERKETİMDE İŞİMDE SENİ ANMAYI SENİN RIZA DOĞRULTUSUNDA YAPMAYI NASİP ET
  HER İKİ CİHAN DA DA BİZLERİ BAHTİYAR ET .AMİN
  BÜTÜN HASTA KULLARINA TEZ ZAMANDA ACİL ŞİFALAR NASİP ET RABBİM.
  BENİ DE AFET BENİ BANA BIRAKMA AMİN.

 20. ALLAHIM TÜM MÜSLÜMANLARA YARDIM ET.SEN ONLARI KÜFFAR AYAKLAR ALTINA ALMA.HER İKİ CİHANDADA MÜSLÜMANLARIN YÜZÜNÜ AK EYLE.SEN KULLARINI SIKINTIDAN KURTAR.NAMERDE EL AÇTIRMA.SENDEN BAŞKASINA BOYUN BÜKTÜRME.BİLİYORUMKİ KAPINA GELENLERİ BOŞ ÇEVİRMEZSİN.BENİMDE DUALARIMI HABİBİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE KABUL EYLE.BORÇLU KULLARINA ÖDEME KOLAYLIĞI VER NAMAZ KILMAYAN KULLARINA NAMAZ SEVGİSİ VER.KIZIMA SENİN SEÇTİĞİN HAYIRLI BİR İNSAN KARŞISINA ÇIKAR.SENİN YOLUNDA GİDEN İNSANLARLA ARKADAŞ EYLE. AMİN……

 21. rabbim sen öyle merhametlisinki;umarım bizlerin dualarını kabul edersin.rabbim senden başka sığınacak kimsem yok.arkadaşlar halimi bi bilseniz kimbilir ne düşünürsünüz.öyle çok sıkıntılarım varki;rabbimden başka kimse bilmiyor yaşadıklarımı.allahım neolur yardım et ne olur.bana ve benim durumumda olan insanlara yardım et.merhamet et ya rabbim dualarımızı boş çevirme yarabbi sen isteyince herşey olur.acı bana yarabbim.ne olur bi umut ışığı ver.

 22. DERTLİLERİN DERMANI OLAN ,BÜTÜN İNSANLIĞIN SAHİBİ OLAN ,YÜCE RABBİM,ALLAHIM HUZURUNA GELDİM EL AÇIYORUM SANA BÜTÜN KALBİMLE YALVARIYORUM.BANA VE BÜTÜN SIKINTISI OLANLARA YARDIM ET,KALBİMDEN NELERİN GEÇTİGİNİ SEN BİLİYORSUN RABBİM. SEN YARDIM ET ALLAHIM .AMİN

 23. samet fidanci
  24 Mart 2007 - 15:30

  BİSMİLLAHİRAHMANİRRAHİM

  Rabbi yessir vela tü’assir
  Rabbi temmim bil hayr
  EY RABBİM! işimi kolaylaştır,güçlestirme.
  EY RABBİM! İşimi hayırla sonuçlandır.

  BAŞARI DUASI

 24. ALLAH’ım sen burada duada bulunanların dualarını (onlar için hayırllı ise )kabul eyle.

 25. CANIM ALLAHIM BENİ SENSİZ BIRAKMA,TEK DAYANAĞIM DOSTUM,YARDIMCIM,HERŞEYİM SENSİN.BİLEREK BİLMEYEREK YAPTIĞIM HATALARIMI AFFET.SENİN ÇOK SEVDİĞİN KULLARINI BANA OĞLUMA ,EŞİME ;,ARKADAŞ,DOST,KOMŞU ,OLMAYI NASİP ET ALLAHIM. MÜSLÜMANIM DEYİP TÜM SENİN SEVMEDİĞİN YANLIŞLARI YAPAN SAHTEKARLARDAN BENİ UZAK TUT ALLAHIM.SÖZDE MÜSLÜMAN DEĞİL KALPTE MÜSLÜMANLIĞI YAŞAYANLARI BANA YAKLAŞTIR ALLAHIM.AMİN

 26. ey rabbim.sen affedicisin.affetmeyi seversin.ne olur rabbim bizleri annemizi babamızı ve affına muhtaç tüm inananları affet.rabbim herkeslere hayırlı iş,hayırlı eş hayırlı ömür ve hayırlı ölüm nasib eyle.hem dünyada hem ahirette bizlere iyilikler nasib eyle.dertli olanlara deva,hasta olanlara şifa,borçlu olanlarında cümlesine edalar nasib eyle yarab.yarab sen bizlere rahmetinle,merhametinle muamele eyle.rabbimiz sen ümmet-i muhammede hayırlar ihsan eyle. AMİİN…

 27. allahım affet beni günahım çok yarabbim.sen dogru yolu göster kalbimizdekideki kötü şeylerden kurtar kalbimizi yardım et allahım AMİN

 28. siradan bir kul
  14 Nisan 2007 - 21:25

  Allahim günahlarimi bagisla yarabbim ne olur bana bir is bulup anneme ve ablama bakmami nasip eyle cok sikinti icindeyim ya rabbim beni bana zarar vermek isteyenlere muhtac birakma zalime boyun eydirtme Allahim seni seven kullarina yardim et diger kardeslerimin günahlarini bagisla onlara yardim et cünkü senden baska biz iyi bilen kimse yok ya Rabbim ne olur allahim hz. Muhammed (s.a.v) min hürmetine Dualarimizi kabul et …AMIIIINN…

 29. Allahim yanlizlik sana mahsus, sen bizi yanliz kullarindan eyleme, her gun senin adinla uyanir, senin adinla islerime baslarim, sen bizi tez zamanda dualarimizdakine kavustur yarabbim

 30. kalp gözünüz açık olsun
  16 Nisan 2007 - 20:21

  rabbim sen büyüksün sen çok yücesin. affedicisin, affetmeyi seversin beni de affet yarabbim.kalbimizi senin nurunla aşkınla doldur. şeytandan bizleri uzak eyle, günahlarımızı bağışla.bütün dünyaevi sınavlarımızı kolay eyle, ahirette kulum dedigin kullarından eyle bizleri peygamberimizin şefaatine nail eyle bizleri.AMİN

 31. Allahim herşey senden gelir ve geri sana doner. Bizi bu imtihan dunyasinda karsimizdaki dusmanlardan koru ve yenik dusurme. Yuva yikmak isteyen melek yuzlu ve huylu gozukupde erkeklerin ruhunu calan kadinlardan koru.  erkeklerede akil ver butun bu acilari cekip de yuvasinda bir kus gibi cirpinan kadinlara guc kuvvet ver. senin sevgini oyle bir yukle ki kalbimize her zorluklarin aldindan kolaylikla kalka bilelim. Yarab Kimselerin yavrucaklarini anali babali yetim ve oksuz birakma. Ey Rabbim senin zatinin ve celalilin buyuklugune siginirim sen beni yavrularimi ve esimi koru butun cumle musluman din kardeslerim adina. Duami kabul eyle ya Rab. Sen Kerimsin sen Rahimsin sen Samedsin sen Rahmasin sen Azizsin sen gunahlarimizi bagisla bizi dogru yoldan ayirma seytan olan kadinlardan yuvalarimizi koru bencilliklerine dusmus erkeklerden ve bencillik yapan kadinlardan koru Amin.
  Subhan Allahu velhamdulillahi velailahe illalahu hu Allahu ekber.

 32. sevgili kardeslerim sizin de duama amin deyin butun cumle dinkardeslerimin duasi kabul olsun. yazdiklarima karsilik yazmak isteyenler yazabilirler. sevinirim bazi fikirler okursam burda. Allahin selami uzerinize olsun.

 33. Allahım maddi manevi rızıklarımıza bereket ver bütün sıkıntılarımızdan sana sığınırız buradaki insanların ve benim dualarımı yüce katında kabul eyle AMİN.

 34. allahim nolur bana sabir ver senden baska siginacam dertlesecegim kimsem yok nolur banada onada yardim et bii mucize olsun allahim nolur derdimi sen biliyosun nolur yardim et bize sizde kardeslerim bize dua edin o cok zor durumda bu dua benim için degil onun için nolur sizde edin allahim yardim et nolur

 35. allahım sdana sığınıyorum tek senden yardı istiyorum beni ailemi çocuğumu kimselere muhtaç etme kocamın işlerini hayırlı kıl ona zarar değmesine izin verme yarabbim amin.

 36. ya erhamerrahimin ya erhamerrahimin ya erhamerrahimin.
  yarabbi bana öyle bir eş nasip etki dinine benden daha bağlı olsun,beni dinime ve ahiretime daha çok bağlayacak olsun senin dostun olsun bana böyle bir eş nasip et yarabbi.dünyevi olarak senden bunu istiyorum.bana vereceğin bu eşe bir ömür bütün sevgimi rahatlıkla verebileceğim buna layık olan bir eş ver yarabbi.verdiğin vereceğin bütün nimetlerden dolayı sana şükürler olsun

  kötü eşlerin şerrinden sana sığınırım
  eğer ettiğim dua yanlış bir dua ise bu yanlışın şerrindende sana sığınırım

  sana makamınca saltanatınca yüceliğince nurunca evrendeki bütün maddelerin atom sayılarınca HAMDÜ SENALAR OLSUN PEYGAMBER EFENDİMİZE VE ONUN EHLİ BEYTİNE SELATÜ SELAM OLSUN.PEYGAMBER EFENDMİZİ MAKAMI-MAHMUDA ERİŞTİR ONU REFİKİ ALAYA YÜKSELT BİZLERİDE ONA KOMŞU ÖYLE.
  ŞUAN BU DUAMI OKUYAN TÜM KULUNU HİDAYETE ERDİR ONLARDAN RAZI OL ONLARI CENETİNLE CEMALİNLE ÖDÜLLENDİR

  YA ERHAMERRAHİMİN YA ERHAMERRAHİMİN YA ERHAMERRAHİMİN

 37. YA ERHAMERRAHİMİN YA ERHAMERRAHİMİN
  YA ERHAMERRAHİMİN

  arkadaşlar gerçekten çok güzel dualar etmişsiniz okurken içim kıpır kıpır oldu..bende sizler için allaha dua edicem allah inşallah herkesin dualrını kabul eder.
  arkadaşlar sizlere rica ediyorum neolur allah yolundan ayrılmayalım hepimiz birbirmiz için dua edersek hak yolunda çok ilerleriz.

  bir müslümanın bir müslüman kardeşi için ettiği dua allah katında kesinlikle kabul olur.

  allahım hepinizden razı olsun sizleri nuruyla şereflendirsin benden sizden bu dünyada razı olduğum hoşnut olduğum gibi allahu tealada sizden ahirette ve kabirde razı olsun

  ETTİĞİNİZ BÜTÜN DUALARINIZ İÇİN BENDE GÖNÜLDEN
  AMİN
  DİYORUM ALLAHA EMANET OLUN

 38. ya rabbi burada dua eden bütün müslümanların dualarını kabul eyle..bende cok zor durumdayım beni bu halden kurtaracak ancak sensin..baskasına muhtac etmeden beni bu halimden kurtar yarrabbim..senden baska kimden dileyebilirimki.beni baskasına mahcup ve rezil etme yarabbi.inşallah allahım bu dualarımı kabul edersin..sen affedensin biliorum ve istesersen hiç birşey engel olmaz..amin..

 39. allahım çok yanlışlar yaptım sen affedenlerin en affedenisin biliyorsun tövbemi ettim ve sana sığındım senden doğru yoldaki ilerlememin devamı için yardım güç ve kuvvet diliyorum çoluk çocuğumun rıskını kazanmakta verdiğim mücadelede beni doğru yoldan ayırma yeni ve hayırlı rızık kapıları ver şu anda gurbetteyim eşime ve çocuklarıma sağ salim kavuşmamı sağla maddi ve manevi eksiklerimi tamamlamam için benden yardımını esirgeme ailemin ve benim karşma hayırlı insanlar çıkar dostlarım hep yanımda olsun düşmanlarıma fırsat verme benden uzak tut ya rabbim allahım sana inandım sana sığındım rahmetini yardımını esirgeme üstümüzden allahım borçlarımı ödeme kolaylığı ver borcumun beni ezmesine izin verme sen herşeyin hayırlısını bilirsin bana ve aileme bu dünyada ve öbür dünyada iyilikler nasib eyle senin herşeye gücün yete AMİN ey din kardeşlerim lütfen duama amin deyip hayırlara vesile olunuz

 40. ALLAHIM!!! MADDİ VE MANEVİ SIKINTILARIMIZDAN BİZİ KURTAR…BORÇLARIMIZI EN YAKIN ZAMANDA ÖDEMEYİ NASİP ET..ARKADAŞLARIMIZIN NE GİBİ DİLEKLERİ VARSA SEN YARDIM ET..
  AFİYETLİ BİR YAŞAM NASİP ET DÜNYA VE AHİRET YAŞANTIMIZI GÜZEL EYLE..EVLAT SAHİBİ OLMAK İATEYENLERE HAYIRLI EVLAT NASİP ET..İSTEYEN CÜMLE KULLARINA AFİYETLİ EVLİLİK NASİP ET..SENİN SEVDİKLERİNİN HÜRMETİNE ARŞ-I ALA DA İSMİNİN YANINDA OLAN İSMİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE CÜMLEMİZİN DUALARINI KABUL EDİVER RABBİMMMMM!!!!!!

 41. ALLAHIM NE OLURSUN YARDIM ET BU BORÇLERIN ALTINDAN ÇIKAMIYORUM SENDEN BAŞKA KİMSEM YOK ALLAHIM NE OLURSUN BORÇLARI ÖDEMEME YARDIM EYLE YARABBİM BENİ DOLANDIRANLARI DA BİDİĞİN GİBİ YAP .ALLAHIM SEN BANA VE AİLEME YARDIM EYLE ALLAHIM NE OLUR BORÇLARI ÖDEMEMİZE YARDIM ET ALLAHIM.ALLAHIM SEN BENİM GİBİ TÜM KULLARINA YARDIM EYLE BORLULARA BORCUNU ÖDEMESİ İÇİN YARDIM HASTALARA DA ŞİFA NASİPEYLE YA
  RABBİM.

 42. allahım yaptıgım günah larımı affet … dışarda kalan insanlara yardım et…iyilerin yanında ol … Bizi acsız.yoksul.susuz bırakma allahım sen bızı duyan işitensin AMİN hepbirlikte

 43. SUBHANE RABBİYEL ALİYYİL A’LEL VEHHAB EUZÜ BİLLAHİMİNEŞŞEYTANİRRACİM BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN ESSALATÜ VESSELAMÜ ALA RASULİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ VE SAHBİHİ ECMAİN YA ERHAMERRAHİMİN KUSURUMUZU AFFET BİZİ KENDİNE KUL KABUL ET EMANETİNİ KABZETMEK ZAMANI GELENE KADAR EMANETİNDE EMİN KIL SANA LAYIK BİR KUL EFENDİMİZ(S.A.V.)’E LAYIK BİR ÜMMET OLMAYI NASİP ET ATTIĞIMIZ HER ADIMI SENİN RIZA_I İLAHİN,EFENDİMİZ(S.A.V.)’İN SÜNNETLERİ DOĞRULTUSUNDA ATMAYI NASİP ET EFENDİMİZ(S.A.V.)NELERİ SENDEN İSTEDİYSE BİZ DE ONLARI İSTİYORUZ,EFENDİMİZ(S.A.V.)NELERDEN SANA SIĞINDIYSA BİZDE ONLARDAN SANA SIĞINIYORUZ,EFENDİMİZ(S.A.V.)NE ŞEKİLDE SANA YALVARDIYSA BİZDE O ŞEKİDE YALVARIYORUZ KABUL ET YA RAB.BİLEREK YA DA BİLMEYEREK İŞLEDİĞİMİZ GÜNAHLARDAN DOLAYI BİZİ AFFET MAĞFİRET ET FAHMETİ ÜZERİMİZDEN ESİRGEME ALLAHIM KALDIRAMAYACAĞIMIZ YÜKLERİ YÜKLEME BİZİ SAĞLIKLA VE SEVDİKLERİMİZLE SINAMA BİZİ CENNETİNE AL CENNETTE CEMALİNİ GÖRMEYİ NASİP ET EFENDİMİZ(S.A.V.)’a BİZİ KOMŞU EYLE SIKINTILARIMIZI FERAHA ULAŞTIR YA RAB NE OLURSUN ABİME BORÇLARINI ÖDEMESİ İÇİN HAYIRLI KAPILAR AÇ YA RAB NE OLURSUN ABİME BORÇLARINI ÖDEMESİ İÇİN HAYIRLI KAPILAR AÇ YA RAB NE OLURSUN ABİME BORÇLARINI ÖDEMESİ İÇİN HAYIRLI KAPILAR AÇ
  ÇOK SIKINTILIYIZ SIKINTILARIMIZI BİR TEK SEN GİDERİRSİN YA RAB HASTALARA ŞİFA DERTLİLERE DEVA BORÇLULARA EDALAR NASİP ETNE OLUR YA RAB BİZİ TEZ ZAMANDA FERAHA ULAŞTIR SAĞLIĞIMI VER BANA YA RAB. BİZİM DUALARIMIZI EFENDİMİZ(S.A.V.)’İN
  YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE KABUL ET BU SİTEYE YAZAN HERKESİN DUASINI KABUL ET ELFÜ ELFÜ
  SALATIN VE ELFÜ ELFÜ SELAMÜN ALEYKE YA RESULALLAH ELFÜ ELFÜ
  SALATIN VE ELFÜ ELFÜ SELAMÜN ALEYKE YA HABİBALLAH ELFÜ ELFÜ
  SALATIN VE ELFÜ ELFÜ SELAMÜN ALEYKE YA EMİNE VAHYİLLAH SUBHANE RABBİKE RABBİL İZZETİ AMMA YESİFÜN VE SELAMUN ALEL MURSELİN VELHAMDULİLLAHİ RABBİL ALEMİN EL FATİHA MEASSALEVAT.AMİN
  NOT ARKADAŞLAR NE OLUR BENİM İÇİN DUA EDİN DUALARINIZDAN SONRA 60 DEFA YA MUCİB DERSENİZ RABBİM İNŞALLAH DUALARINIZI KABUL EDER.

 44. ALLAHIM SEN GUNAHLARIMIZI AFFET SEN BİZİ KÖTULUKLERDEN KORU
  BİZİ KENDİ NİMETLERİNDEN MAHRUM ETME TUM MÜSLÜMANLARIN DUALARINI
  KABUL EYLE AMİN

 45. ALLAH’ım sana sığınırım sen herşeyi yaratansın, sen her şeye kabirsin benim sıkıntımı üzerimden at. ALLAH’ım seni seviyorum, kurbanın olurum. ALLAH’ım sen benim skıntımı atarsın biliyorum sana inanıyorum. ALLAH’ım geceleri hiç rahat uyuyamıyorum.
  ALLAH’ım beni annemden ayırmalarına izin verme sana yalvarıyorum ALLAH’ım.durmadan sana dua ediyorum. ALLAH’IM DUALARIMI KABUL ET.

 46. Allahım içimizdeki sıkıntıları gider.Allahım biz bazen neyin hayır neyin şer olduğunu ayırt edemiyoruz sen bize hakkımızdakilerin hayırlısını ver.amin Arkadaşlar hepinizin duasına muhtacım hepinizden dua bekliyorum hepiznizden şimdiden Allah razı olsun

 47. ALLAHIM SANA SIĞINDIM İÇİMDEKİ HUZURSUZLUĞU,BOŞLUĞU ANCAK SEN DOLDURURSUN.KENDİMLE YAPTIĞIM KAVGALARIN BİR AN ÖNCE SON BULMASINI VE ARTIK SANA LAYIK BİR KUL OLMAYI BÜTÜN KALBİMLE DİLİYORUM.YAPTIĞIM TÜM GÜNAHLARDAN ARINMAMI SAĞLA.EVİME,EŞİME VE OĞLUMA HUZUR İHSAN EYLE.TÜM İNSANLARA ÖZELLİKLE HASTALARA SAĞLIK NİYAZ ET.SENİN HER ŞEYE GÜCÜN YETER.ARTIK SIKINTILARIMIN SON BULMASI İÇİN SANA SIĞINMAM GEREKTİĞİNİ BİLİYORUM.BENİ YOLUNDAN ÇEVİRME.AMİN

 48. ALLAHIM 10 HAZİRANDA OKS SINAVIM VAR BANA GÜZEL BİR LİSEYE GİTMEM İÇİN YARDIM ET HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN AMİİNN!!..

 49. Allah inş. herkezin duasını kabul eder ****** amin*******

 50. Ey Allahım!

  Çocukluğumuzda hep büyüyeceğimiz ve güzel günlere kavuşacağımıza inanarak çalıştık. Sen de gani gani verdin. Şimdi büyüdük. Anladık ki bu dünya aslında çok geçici ve artık ahiret için yaşamamız gerekiyor. Allahım bir çocucuğun büyümek içi gösterdiği iştirak ve azim gibi bize de ahiret için çalışma azmi ve iştiyaki ver! Hayat sermayemizi gereksiz şeylere sarfetmekten bizleri alıkoy! Uyar bizi Ya rabbi!

  Seni memnun eden Hz. Muhammed Mustafa (SAV)gibi, Peygamberlerin gibi, sahabiler gibi, tabiin gibi, tebei tabiin gibi, evliya ve asfiyalar gibi, alimlerin gibi, ariflerin gibi bir hayat yaşamayı nasip eyle Allahım!!!

  Ölüm Hak, bizler ise unutkanız… Ne olur gaflet uykusundan uyandır bizleri de senin yolunda örnek bir hayat yaşayalım… Bu imkanı, şartları, çevreleri bizim karşımıza çıkar Allahım.

  Allahım ne olur bizi senin şanlı adını, sıfatlarını seni tanımayanlara anlatmaya memur kıl. Bizi başka boş işlerle uğraştırma…

  Allahım ilmimizi artır.

  Senin yolunda cihat etme fırsatı ve ayrıcalığı ver.

  AMİN AMİN AMİN.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *