Duâ Ordusu…

Duâ Ordusu:
Sıkıntı ve darda kalan müslümanlara duâları ile yardımda bulunan Allah`ü teâlânın sevgili kulları, velîler.
İmrân sûresinin yüz yirmi altıncı âyetinde ve Enfâl sûresinde meâlen; “Yardım, ancak ve yalnız Allah’tandır” buyruldu. Bu yardıma, duâ ordusu vâsıtası ile kavuşulur. Ayrıca duâ, kazâyı def’eder, uzaklaştırır. Resûlullah sallallahü aleyhi ve sellem; “Kazâ, ancak ve yalnız duâ ile durdurulur” buyurdu. Duâ ordusunun askerleri, gazâ ordusu askerlerinin rûhu gibidir. Gazâ ordusunun askerleri, onların kalbleri, bedenleridir. O hâlde gazâ ordusunun askeri, duâ ordusu olmadıkça iş başaramaz. (İmâm-ı Rabbânî)
Gazâ ordusu, duâ ordusunun yardımına muhtâcdır. İhlâs ile yapılan duâ muhakkak kabûl olur. (Hadîmî)

Vesselam

Comments

 1. Beni ve tüm insanları, tüm alemleri, herşeyi yaradan yüceler yücesi Zül Celal Rabbim.

  Sen’ den giriştiğim evlilik işinde Sen’ in rızana uygun olarak hayır diliyor ve yaşamış olduğum ilişkiyi hakkımızda hayırlı kılmanı, neticesinin mutlulukla hayırla bitmesini diliyorum.Amin.

  Dua eden tüm arkadaşlarımızın duaları kabul olsun inşallah. Benim duamı da aminlerinizden ayırmayın kardeşler. Selamlar..

 2. yetim kızı kendine evlat sayan muhammed!

 3. EY BÜYÜK ALLAHIM RABBİM HAKKIKIMZDA HERŞEYİN EN HAYIRLISINI VER.VERDİĞİN BÜTÜN HERŞEY İÇİN SANA SONSUZZZ HAMDUSENALAR OLSUN.ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN SEN YÜCESİN SENDEN GELEN HERŞEYE BOYNUMUZ KILDAN İNCE SENDEN İLK BAŞTA HERŞEYİN HAYIRLISINI İSTİYORUM.ALLAHIM BİZLERE HERŞEYDEN ÖNCE SAĞLIK VER SIHAT VER SANA İYİ BİR KUL OLMAYI NASİP EYLE.HASTALARA ŞİFA DERTLİLERE DEFA BORÇLULARA EDA SKINTIDA OLANLARA YRDIM NASİP EYLE . ŞU AN GÖNLÜMÜZDEN GEÇEN BÜTÜN DULARIMIZIN PEYGAMBER EFENDİMİZ(SAV)İN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE KABUL EYLE.BİZLERE BU DÜNYADADA AHİRETTEDE SANA LAYIK KULLAR OLMAYI NASİP EYLE .GÜNAHLARIMIZI BAĞİŞLA TÖVBELERİMİZİ KABUL ET.ŞEYTANIN ŞERRİNDEN BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN SANa SIĞINIRIZ SEN BİZLERİ KORU.RABBİM GÖNLÜMDEN GEÇEN DUALARIMI HAYIRLISIYLA KABUL EYLE SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER ŞU AN SANA EL AÇIP DUASINI KABUL ETTİĞİN MÜMİN KULLARININ YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE BİZLERİNDE DUASINI KABUL EYLE.bana sağlıklı sihatli anasına babasına vatanına milletine dinene hayırlı evlatlar nasip eyle.senden gelen herşeye razıym.aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 4. amin amin aminnnnnnnnnnnnn

 5. O kadar dardayım ki Rabb’im. Münacatım sana, yakarışım sana. Beni ancak Sen anlayabilir, bana sadece Sen yardım edebilirsin. Kapına geldim, yalnız Sen’den diliyorum, beni boş çevirme Rabb’im. Dualarda buluşmak dileğiyle. AMİN…

 6. aminnnnnnn amin aminn..

 7. ellerim semaya açılıpta nasıl yalvarılır, göz yaşlarımın her gece nasıl herdefasında süzülük yastığımı ıslattığını, seccademi ıslattığını, avcuma gökülen her damla gözyaşının avucumdan taşıpta kollarımdan süzüldüğünü çaresizlik nedir bilirmisiniz umutsuzluk nedir Rabbim biliyor çaresiz kaldığım zamanları beni duysun diye beni affetsin diye kaç kereler haykırdığımı ve çaresizlikten nasıl yıkıldığımı hasta olup yataklara düştüğümü o biliyor..Ben şunu düşünüyorum ben artık günahları bağışlanmayacak bir kulum yoksa Rabbim bana cevap verirdi diyorum ben başaramıyorum günahsız ağızlardan sizlerden dua istiyorum bir muradım var onun olması için sadece ismimi söyleyin Rabbim muradımı biliyor sizden dua dileniyorum AMİN

 8. enes ime dua edin bir kötü olaya karıştı o suçsuz o daha cocuk o benım yavrum mutlulugum herseyım hiç yüzü gülemedi ne benım ne yavrumun neolur dua edın yavrum için artık yüzü gülsün rabbım yavruma hayırlı akıbet versın

 9. Yüce Rabbim sana herşey için binlerce kez şükürler olsunn…Nasip ettiğin bütün güzelikler içinn…sen pişman etme Yarabbimm(Amin)

 10. @asrarengiz
  O kimsesizlerin kimsesi,çaresizlerin çaresidir..herşeyi bilen ve görendir…Allah dularımızı kabul buyursuzn inşşşş..(amin)

 11. selamun aleykum kardeslerim sizden yarın kalp ameliyatı olacak babam için cook dua istıyorum Rabbım hepimizin dualarını kabul etsın ins Allah a emanet olun.

 12. cevat duymaz
  22 Mart 2011 - 16:10

  selamun aleykum kardeşlerim yarın 3.5 aylık yegenim ameliyat olacak sızden ricam bu küçücük yavruya cokca dua istiyorum yaradanım hepimizin yardimcısı olup hastalarımıza acil şifalar versin allahım hepimizin dualarını kabul etsin amin allah herkezden razı olsun

 13. hala bir umut varmı benim için

 14. çok dua ettim çok yalvardım Rabbime hemde çok.artık ellerim gökyüz.ne kaldırdığımda kollarım ağırlaşıyor Rabbim duamı istemiyor artık diyorum.cezam ne zaman bitecek ne zamana kadar bu sürecek bilmiyorum ne zaman beni affedecek.Artık ağlamak istemiyorum ağlamak istemiyorum ağlamak istemiyorum ağlamak istemiyorum ağlamak istmiyorum mutlu olmak istiyorum mutlu olmak istiyorum mutlu olmak istiyorum mutlu olmak istiyorum mutlu olmak istiyorum ben bu kadar ne günah işledim hiç kimseyi incitmemeye gayret eden ben ne günah işledim hatalarımı düzeltmeye çalışıyorum nası bilmşyorum beceremiyorum sanırım beceremiyorum hatalarımı düzeltmeyi nasıl olur bilmşyorum çok üzülüyorum çok mutlu olmak istiyorum artık ağlamak istemiyorum çok üzülüyorum mutlu olmak istiyorum

 15. arkadaşlar gerçekten çok mutsuzum ölümden ve sevdiklerimi kaybetmekten çok korkuyorum.cehenneme girmekten çok korkuyorum. küçükken çok inançlıydım günah işlememek içi elimden geleni yapardım sonra üniversiteye gidince çok değiştim eskiden asla yapmam dediğim şeyleri yaptım şimdi çok pişmanım (başımı açtım üniversite için)şimdi Alllahın beni cezalandırmasından korkuyorum.sevdiklerimi elinden almasından.Namaza tekrar başlamak istiyorum tekrar başımı örtmek geçmişteki günlere dönmek çünkü o olmadan herşey karanlık.namaza başlıyorum bırakıyorum,başımı örtmek içinse cesaretim yok. ne olur bana dua edin….

 16. ALLAH TAN HİÇBİR ZAMAN UMUT KESİLMEZ ALLAH YARDINCIMIZ OLSUN AMİN@esrarengiz

 17. allah şifa versin amin@cevat duymaz

 18. üzülüyorum hemde çok üzülüyorum çaresizim o kadar çok çaresizimki Rabbim neden cevap vermiyor bana lütfen benim için dua edin yalvarıyorum size çok çaresizim düştüğüm yerden bir türlü kalkamıyorum doğrulamıyorum bile yalvarıyorum size benim için dua edin yalvarıyorum gücüm kalmadı dermanım kalmadı lüütfen Allah aşkına Allah rızası için benim için dua edin ben çoook dua ediyorum çoooook çoook hemde o kadar çok ki rabbim bu sıkıntımı neden almıyor ben ne yaptım bu kadar lütfen yalvarıyorum size yalvarıyorum peygamber aşkına allah aşkına bana dua edin dua edin bana dua dua lütfennn………..

 19. kardeşlerim bu sayfa çok makbule geçti benimde duaya hihtiyacım var kızımın kocası çocuguma eziyet ediyor çocukları oldugu .ç.n bırakamıyor dua edelim allah yoluna dönsun

 20. nermin ablacim allah senin de kizinin da yardimcisi olsun. hersey sabirla asilir insallah. Allah in izniyle aklima geldikce sizin icin dua edecem.

  esrarengiz, kardesim Allah sevdigi kuluna dert verirmis sabret herseyin bir caresi vardir. hz. Mevlana nin dedigi gibi bulutlar aglamasa yesillikler nasi guler. hergecenin bir sabahi vardir sabret kardesim.

 21. Sahih bir hadiste Allah’ın Rasûlü (s.a.v) şöyle buyurmaktadır:
  “Bir insan yanında olmayan bir kardeşine hayırlı bir dua ederse, Cenab-ı Hak ona muhakkak bir melek tayin eder ve yanına arkadaş olarak koyar ki, her dua edişte o görevli melek “Amin, bir o kadar da senin için” der” (Müslim, Zikr: 87)
  Başka bir hadisde de şöyle buyurulmuştur:
  “En çok kabul edilen dua, birbirinden uzak olan kişilerin birbirlerine ettiği duadır” (Buhari, Mezalim: 9; Müslim, Zikr: 88 Ebu Davud, Salat: 364; Tirmizi, Birr: 88)
  öncelikle Rabbim burda dua isteyen ve istemeyen tüm müslümanların hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
  Arkadaşlar bende sizden dua isteyecem ben turizimde çalışıyordum ama artık orda çalışmak istemiyorum çünkü sizde biliyorsunuz turizmin durumunu, başka iş arıyorum ama uzun zaman oldu(9 ay) bi iş bulamadım ve şu anda sözlüyüm ama işim olmadığı için nişan yapmaya dahi korkuyorum tabi neyin benim için hayırlı olacağını bilmiyorum belki böyle daha hayırlıdır ama onu Rabbim en iyi bilir ben sizlerden dua istiyorum inşallah kısa zamanda benim ve benim gibi işsiz arkadaşların hayırlı bir işi olur dualarınızı bekliyorum Rabbim hepinizden razı olsun yar ve yardımcımız olsun.

 22. geçen gece Kuran okudum dua ettim yalvardım istedim rabbimden ertesi gün yine bir hayal kırıklığı dün gece uyuyamadım sabah ezanına kadar o kadar çaresizdim ki çaresizlik içinde gözlerimden yaşlar süzüldü o kadar çaresizdim ki büzüldüm küçüldüm ufaldım yatakta gözyaşlarım çaresizlik içinde aktı duam olmuyor başaramıyorum.

 23. insan olan için yaşamak ne zormuş…

 24. ŞÜKÜR ALLAHA…

 25. Bu kadar eziyet yetmez mi un oldum ufalandım ben ben değilim artık kimim ben.Nefes almak istiyom ağlamak istemiyorum kuran yapraklarının sayfaları ıslandı yıprandı gözyaşlarımla mücadele edecek gücüm kalmadı sevdiklerimi üzer oldum elimde değil bu yine hasta olmaktan korkuyorum ölüm kadar güzel birşey varmı toprak bile kabul etmez beni uyumak hiç uyanmamak üzere uyumak hiç birşey işitmemek hiçbirşey hissetmemek öylece uyumak hiç uyanmamak istiyorum.

 26. dua istiyorum
  23 Nisan 2011 - 16:49

  ben üniverste öğrencisiyim müslamanlığın gerektirdiği gibi yaşadığım için üniverste ortamında çok yalnızlık çektim kimse yardım etmedi şu an çok duaya ihtiyacım var tüm müslümanlardan dua istiyorum hocaların bazısı sırf tesettürüm nedeniyle derslerden geçirmiyor yardım et ALLAHIM

 27. Allahım ben bu kadar sıkıntıyı hak edecek ne yaptım kaç senedir duam cevaap bulmuyor kaç senedir bu sıkıntıyı neden almıyor üzerimden ben nasıl bir kulum kulmuyum intehar düşüncesi beynimi kemiriyor

 28. @esrarengiz
  güzel kardeşim derdin nedir bilmiyorum ama Allah ım senin duanı kabul etsin inşaallah illaki bir yerde bir hatan vardır ki rabbim geciktiriyordur farket diye yoksa seni böle sıkıntıya sokarmı hiç.. ama lütfen onun verdiği canı alma düşüncesini aklından çıkar sen intihar etsen bile o izin vermedikçe ölmezsin ve intihar sonrasında hayatından kendinden daha çok nefret edersin sakın böle düşünme emi RABBİM NE SIKINTIN VARSA GİDERSİN İNŞAALLAH..

 29. eyrabbimyardım
  28 Nisan 2011 - 08:41

  Kardeşlerim Lütfen banada dua edin.Zordayım Dardayım Sıkıntıdayım:( 7 senedir sevdigim can yoldasım onunla evlige hazırlanırken 5 sene hapis cezasına mahkum edildi 🙁 şucu adam dövmekti 🙁 su anda dava temyizde sonuç bekliyoruz Yalvarırım rabbim hapise girmesin.KARDEŞLERİM çok pişman çok üzgün yaptıgı yanlıştı farkında:(oysa çokta sakin uysal biriydi bir anda seytana uymuş yapmış :(Gözlerindeki Yüregindeki Pişmanlıgı ben gördüm Rabbimde görür affeder inşallah:(Nolursunuz sizde dua edin Girmesin hapise 🙁 davanın sonucu iyi gelsin ii haberler alalım 🙁 oda bende Allah a yalvarıyoruz.sizde bir dua yollayın kimbilir kimin duası kabul olur bilinmez 🙁 dualarınızı bekliyorum kardeşlerim

 30. @eyrabbimyardım
  canım kardeşim ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN pişmanlık dille olmuyor madem gönülden pişmanmış sevdiğin onun gönlünü RABBİM daha iyi bilir inşaallah davadan tertemiz çıkarsınız karşı tarafta şikayetini geri alır inşaallah dua edicem inşaallah sizin için ben döndü. rabbim kurtarsın onu temize çıkarsın inşaallah kimbilir o işte ne hayır vardır Allah bilir hayırlısıyla kurtulur inşaallah en tez zamanda peygamberimiz hürmetine Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.

 31. eyrabbimyardım
  29 Nisan 2011 - 11:16

  canım kardeşim Allah bin kere razı olsun sen bize dua ederken meleklerde sana dus etsin inşşalh bütünnnn güzellikleriii gönlüne versin dava geri alınmıyor kamu davasına dönmüş 🙁 tek umut her zaman Alahtır Umudumuz yine o bekliycez ve görücez:( adam ölmedi yaralanmadı bile sadece arkası saglam bi adam 🙁 Allah büyük be kardeşim Allah senden Bin kere razı olsun

 32. @eyrabbimyardım
  Allah pişman olanları affedin diyor siz pişmanken o davayı bu duruma getirdiyse sizin gözyaşınızda bir kurtuluş vardır Ben RABBİME öyle inanıyorumki duayı gönlün sızlayarak öyle darlandığın bir anda edince bir koşuyorki insanın ALLAAAAHH diye feryadına düşürmeyin dilinizden inşaallah kurtulacaksınız bu işten Mevlam ne hayır sakladı bu işin içine kimbilir SALAVATI TEFRİCİYEYİ MUHAKKAK OKUYUN.. DENEYİPTE HAYRINI GÖRENLER VAR… bana öyle güzel bir dua etmişsinki ağladım inan okuyunca ALLAH SİZDENDE RAZI OLSUN KURTARSIN SİZİ BU DERTTEN İNŞAALLAH..

 33. @eyrabbimyardım
  ARKASI EN SAĞLAM ADAM KALBİNİ DERDİNİ ALLAH a EMANET EDEN ADAMDIR.. İNSAN BUNU İDRAK EDİNCE HİÇBİR DERTTEN KURTULMAK ZOR GELMİYOR Allah şahidim bu sözlerimi iyi idrak et oku salavatları işini ALLAH a emanet et bak göreceksin kurtulacaksınız inşaallah.

 34. s.a merhaba gönül dostları … biliyorum kı bir müslüman din kardeşimizin diğer müslüman din kardeşine ettiği dua ALLAH katında en kabul duadır .. RABBİM gönlümdekini biliyor ve olması nı okadar cok ıstıyorum kı dualarınızı esırgemessenız ve bana dua edersenız cok cok mutlu olurum RABBIM kımın ne dıleğı varsa kabul etsın inşallah . ALLAH u teala hepımızın YAR ve YARDIMCISI olsun inşallah selam ve dua ile hayırlı geceler..

 35. eyrabbimyardım
  02 Mayıs 2011 - 08:08

  kardeşlerim benim içimi okadar rahatlattınız ki Allah razı olsun Hepinizin melekler dua cısı olsun inşaşalh derdinize derman yaralarınıza merhem olsun rabbim elinizi hiç bırakmasın inşallah

  ARKASI EN SAĞLAM ADAM KALBİNİ DERDİNİ ALLAH a EMANET EDEN ADAMDIR.. bunu okadar ii anladımki okadar ii idrak ettimki ŞÜKÜR RABBİME arkamız sağlam diyorum şimdi. inşşah hayırlı haberler alırızda burada paylaşırım bitti kurtulduk Rabbime ŞÜkür derim

  iyiki varsınız Allah sizden razı olsun Döndü Allah en ufak derdine derman olsun inşşalah canım kardeşim

 36. Ben kimim ki neyimki bu dünyada duası nasip olmayan bir kulun öbür dünyasından şüpheliyim artık her şeyden vaz geçtim sadece kendime ağlıyorum çaresizce aynadaki suretime öbür dünyada çekeceklerimede razıyım ne güneh işlediğimi bilmeden çaresizliğeme acırım artık korkarım birgün kanağlayacak gözlerimden ağlamaktan yara bağlayacak gözlerimden bu kadar bilmeden ne güneh işlediğimden yanarım düzelmek için verdiğim çaba.Kimseye kötülük etmedim başkalarının mutluluğu için kendimi feda bile ederim
  incitmemeye insanları canlıları gayret ederim sadaka verir iyilik yaparı çok dua ederim istediğim olmuyacak birşeyde değil mümkün olmayacak birşeyde değil ama çaresizim yüreğimden kopan feryatlarla yer gök yarılırdı dualarım arşa yükseldi sabırsa 7 sene gücümmü kaldı ağlayan gözleim yara bağlayacak bilmem affedilmez ne güneh işledim hep soruyorum kendi kendime ağlarken içim titriyor bilmeden ne günah işledim ve acım hiç geçmiyor üzerine yeni acılar ekleniyor.

 37. Allahım elini çekme benden bana yardım et affet günahlarımı dünya artık eski dünya değil insanoğlunun çivisi çıkmış sen beni doğru yoldan ayırma döktüğüm her damla göz yaşı benim ve sana inanan kardeşlerim için günahlarımızın keffareti olsun ve hayırlı insanlarla karşılaştır bizi bize gönlümüzün muradını ver hiç bir kulunu darda koyma dert veripte derman aratma sana yönelen elleri boş çevirme ben ne kadarda çaresiz kalsam sen çaresizlerin çaresisin ben ne kadar yorulsamda ağlamaktan gözlerim ağrısada sen hayırrlı güzel kapılar aç bana ve kardeşlerime ben bilerek ve bilmeyerek yaptığım günahlardan ötürü çok kere karşına çıktım affet beni.Artık gözlerim ağırlaşıyor kaldıramıyor bu yükü sen duamı sen dualarımızı kabul et.yüreğimde kanayan yaraya sen melhem ol bu sene bu sene yüzümü güldür nefes alayım dinsin göz yaşlarım ve çok mutlu olayım ve senin karşına çıkan hiç bir kulunu geri çevirme düşmanıma bile verme darlık acısını mutsuzluğu hüznü çaresizliği el açtım boş çevirme beni el açtım boş çevirme bu dilenciyi kapına geldim hor görme beni ben yüreği yaralı bir kulum ve affet beni sar beni sevgini hissedeyim beni bağışladığını bileyim sar beni sev.AFFET BENİ.AMİN.AMİN .AMİN.

 38. ALLAHIM DUALARIMI KABUL ET.SİL GÖZYAŞLARIMI.

 39. çok sıkıntıdayım çok üzülüyorum allah başaka dert vermesin bunada şükürler olsun(amin)
  ama artık çok boğuluyorum nefes bile alamıyorum dayanamıyorum bitmiş bir hale geldim kurtulmak istiyorum banada yardım edin o günahsız ağızlardan sizden dua isitiyorum gerçekten buna çok ihtiyacım var kurtulmak istiyorum allah hepinizden razı olsun bu mübarek gecede allah bütün dualarınızı kabul etsin (amin amin aminnnnnnnnn)

 40. ALLAHIM YARDIM ET DUALARIMI KABUL ET.GÜCÜM KALMADI.

 41. yine kötüyüm herzamanki gibi bu nezamana kadar devam edicek bilmiyorum ama artık delirmekten korkuyorum lütfen acil birileri bana dua etsin lütfen

 42. arkadaslar duaya ıhtıyacım varrrrrrrrrrr cok ama cok ben bırını sevdım oda benı sevıyor ıns onunla evlenmek ıstıyorum cok ama cok korkuyorum ya olmazsa dıye bana dua edın allah rızası ıcın cok kotuyum ne olur lutfen adımız ahm et sema duaaaaaaaaaaaa allah rızası ıcın

 43. allahım sen büyüksün sen yücesin sen bizim bütün dualarımızı kabul et.herşeyin hayırlısını ver işlerim yoluna girsin allahım işe gireyim en çok olmasını istediğim bi durum daha var allahım onuda en kısa zamanda kabul et allahım bizi yalnız bırakma rahim ve rahman olan allahım

 44. allahım senden olmasını çok istediğim bi dileğim var hayırlısıyla sen kabul et allahım sen dualarımız kabul et bizi boş çevirme allahım

 45. isterdimki duamın kabul olduğunu sizinle burdan paylaşmak inşallah.Ben bir dilenciyim her an Rabbimin kapısına giden bir dilenci ağlamaktan helak olan bir dilenci her an gözlerimden yaşlar süzülebilir.Çook üzülüyorum hemde çok bazı zamanlar gözyaşlarımın kanayan yüreğimin feryatlarımın hıçkırıklara boğulan bir canın dualarının hiçmi kıymeti yok diyorum.Allahım o kadar çok dua ettim ki sana şimdi ümitsiz ve çaresizim ve ne yapacağını bilemeyen bir sefil ben ne yaptım nasıl bir günah işledim Yarabbi kaç senedir gözlerimden yaşlar dinmek bilmiyor kaç kere yıkılır bir insan kaçkere ümitsiz kalır.Rabbim alnı secdeye varmamış içki sofrasından eksik olmayan sadaka vermeyen o bar senmisin bu bar benmiyim gezen kullarından neyim eksik.Ben haram diye Senden korkumdan ağzıma içki girmemiş sadaka veren insanlara yardım eden kul hakkından korkan bilmeden günah işlemekten korkan vicdanımla sürekli hesaplaşan başıma gelen kötü şeylerden kendimi sorumlu tutup iyi olmaya çalışan bir kulum neden bu dilencinin her gün kapına gelen her an kapına gelen gözyaşları hıçkırıklara boğulmuş bu kulunun neden duası kabul olmaz neden her seferinde bu dilenciyi bu sefil kulu geri çevirirsin gözyaşlarımıın duamın hiçmi kıymeti yok.Rabbim Rabbim bu üzüntüm ne zaman dinecek duam ne zaman kabul olacak olmayacak birşey istemiyorum senden neden Allahım ne zamana kadar nereye kadar Rabbim.GÖZYAŞLARIMIN HİÇMİ KIYMETİ YOK HİÇMİ DÖKÜLEN HER DAMLA GÖÖZ YAŞININ HER DAMLANIN ALLAHIIIIM RABBBİİİM YÜCEESİİİN BÜYÜKSÜÜÜN RABBİMMM RABBİİİMMM YAŞ DEĞİL GÖZLERİMDEN KAN AKIYOR RABBİM KAN AKIYORR RABBİMMMMMMM RABBİM MMMM YARDIM ET DUAMI KABUL ET AĞLAMAK İSTEMİYORUMMMMM AĞLAMAK İSTEMİYORUM RABBBİMMMSİİİN RABBİM RABBİM

 46. Arkadaşlar… allah rızası için din kardeşlerimin dualarına çok ihtiyacım var.büyük bir gaflet içindeyim.doğrulmaya çalışıyor ama başaramıyorum.içimdeki abdestlı namazlı hak yolunda yürümek isteyen,rabbim ahiretimi kazanmadan benim canımı alma diyen,hizmet aşkıyla dolu olan ama başaramayan,ölmüş olsa dahi ana babasına sadaka vermekten başka bir hayrı dokunmayan acizzzz bir ablanız bir kardeşinizim…bir mümın kardeşin bir mümın kardeşine ettiği duaya inanıyor ve sizlerden dualarınızda beni hatırlamanızı rica ediyorum.rabbim beni bu gaflet uykusundan uyandırsın inşallah….cümleniz dua ile kalın….

 47. allahım bu sene çok sıkıntı çektim çok üzüldüm artık bitmesini istiyorum sen bana yardım et allahım sen dualarımı kabul et ve bidaha aynı şeyleri yaşamıyayım ne olur allahım banada merhamet et allahım

 48. allahım sen beni şu sıkıntıdan hayırlısıyla kurtar allahım artık dayanamıyorum sen bana sabır ver allahım şu mübarek günde sen bizim bütün dualarımızı kabul et allahım yardım et allahım

 49. Rabbim tüm dostlarımın muradlarını iki cihanda da versin İnşALLAH.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *