İyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr

En eski webmaster forumlarından biri olan iyinet.com’un düzenlemiş olduğu seo yarışmasına katılmış bulunmaktayız.

Kelimemiz: iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr

Seo kelimesinin açılımı; search engine optimization olup, Türkçe karşılığına= “arama motorlarına uyumluluk” diyebiliriz.

Bu tür yarışmalarda maksat google’de  üst sıralarda yer almak olup, sıralamaya göre ödül dağılımı yapılmaktadır.Yarışma düzenleyenler ise katılımcı sitelerden alacakları linkler sayesinde kendi sitelerine fayda sağlamaktadırlar.

Anahtar kelimenin açılımı:
iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr = Allahtan başka ilah yoktur.
olup, böyle hoş bir kelime seçimi yapan, yarışma düzenleyicisi arkadaşlara teşekkür ederim.

Yarışmada link verdiğimiz siteler ve içerikleri;

iyinet.com

En eski webmaster forumların biri olan iyinet,seneler önce bazı yönetim zaafiyetleri sebebiyle bir çok üyesini kaybetmiş  olsa da, son 1 sene içinde yeni sahiplerinin de çabasıyla iyi şeylere vesile olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte olan bir webmaster forumudur.

 

misutgaru.org

 

Misitgaru zayıflama ürünü satmakta olan siteye girdiğimizde, tasarım bakımından orta düzeyde, içerik bakımından ise yeterli düzeyde olan bir siteyle karşılaşıyoruz.

Siteden bu ürünün; Kepekli kahverengi pirinç, Mısır, Kore yapışkan pirinci, arpa, siyah pirinç, sorgum, kabuksuz pirinç ve soya karışımından meydana gelen bir gıda takviyesi olduğunu öğrenmekteyiz.

 

emineusta.com

Yemek tarifleri paylaşılan siteye girdiğimizde, tasarım ve içerik açısından oldukça güzel bir site bizi karşılıyor.Tariflerde;  Kaç kişilik, pişirme süresi ve zorluk derecesinin yer alması hoş bir detay olmuş, site sahiplerini tebrik ediyorum.

 

 

netinternet.com.tr

Denizli’de bulunan ve kendi datacenterına sahip olan firma, barındırma , sunucu, alanadı kaydı vb. hizmetler sunmaktadır.Webmaster forumlarında aktif olarak yer alan firmanın hizmet kalitesini bir çok arkadaşımızın takdir ettiğini görmüştüm.Kendilerine bereketli kazançlar dilerim.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *