Allah’ım, biz Senin kullarınız.

DUA

Allah’ım, biz Senin kullarınız. Kapına geldik, dergâhının eşiğindeyiz, önünde eğiliyor, merhametini diliyoruz. Allah’ım, kapına geldik, bağışını istiyor, Sana kavuşmayı ümit ediyoruz. Allah’ım, hayatımızın sonu en iyisi olsun. Eylemlerimizin en güzeli, sonuncusu olsun. Günlerimizin en güzeli, sonuncusu olsun. Allah’ım, anımızın en güzeli, Sana kavuşma anı olsun. Hesap gününde bizi bağışla. O günün dehşetinde şaşkınlığımızı ve korkularımızı kaldır. O büyük telaş ve korku gününde, bizi emniyette kıl. Allah’ım, Cemal’inle bizi onurlandır. Diriliş günüde bize rahmet eyle. (Âmin)

Comments

  1. Amin Amin Amin

  2. Amin Amin.
    bu duayı yazdım yanımdan ayırmıycam hiç birzaman, hep okuyacağım çok güzel bir dua Allahım razı olsun Yasin kardeşim.
    Allah din kardeşlerimi ve beni Rabbimizin yolunda mukaddes kitabımız Kuran rehberliği ve ışığıyla yaşamamızı hepimize nasib etsin inşallah amin.

  3. ey ulu allahım, variyetimizin devamını murat ettiğin müddetce bizi celalinden veazabından azad ediver.sana ve dostlarına hainlik edenlerede akıl fikir ve hidayet edip,tüm mahlukatını iyiliklerine ğarkeyle.senin dehşetinden sakındır hepimizi ey büyük allahım.senin azabına kimse dayanamaz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *