Güle güle Saddam, Hoşgeldin 2007

 Amerika’nın bir zamanlar piyon olarak kullandığı Saddam geçtiğimiz günlerde bayramı dahi görmesine izin verilmeden asıldı.Şahsen üzüldüm.Tüm dünyayı diktatörce yöneten bir ülkenin kendi çıkarları için kullandığı birini acımasızca asıp işte adalet budur gibisinden böbürlenmesini hiç içim almadı.

 2007 yılına girdik bu yıl yine çocuklar, kadınlar, masum ve güçsüzler öldürülecek.1 amerikalıya veyahut 1 yahudiye karşılık onlarca masum insan özellikle Müslüman öldürülecek.

Sudan sebeplerden dolayı savaşlar çıkartılıp sanki tek çözüm çözüm savaşmış gibi gösterilecek.Bir grup silah tacirinin cepleri kanlı paralarla dolacak.

Biz ise yine bilumum işe yaramaz tv programlarını izleyip bu programları sunan ulu kişilere sizi ailecek severek izliyoruz diyerek böbürleneceğiz.Hatta zaman zaman savaş görüntülülerine bakıp vah vah diyeceğiz.

Sanki cennetle müjdelenmişcesine eğlenip gülecek ve daha çok günaha batacağız.

Bu senenin daha az gözyaşı barındırmasını ve geçen seneye nazaran daha az günaha bulaşmış olarak sevaplarda ise birbirbirmizle yarışır bir düzeyde olmamızı Cenabı Allah’tan dilerim.

Bu yazı bir özeleştiri olarak yazılmış olup isteyen üzerine alınıp alınmamakta tamamen serbesttir.(Sevgilerle mucize.net)

2006 yılından kalma bir acı vesikası=


Amaç bu fotoğrafı buraya koyup duygu sömürüsü yapmak değil amaç canavarlaşmış dünyada zülmün
vesikasını sunup hepimizi biz nerde yanlış yaptık diye düşünmeye sevk etmek. 

 

Ey kimsesizler kimsesi! Zalimlere, kafirlere ve katillere Kahhar ismi şerifinle tecelli eyle. 

Elbette ki, Kahhar ismi ile tecelli ederse hem zalimleri yakar hem de onların
yardımcılarını, yardakçılarını, şakşakçılarını ve tabii zulme seyirci kalanları da.

Filistin, Lübnan Yahudi bombaları ile alev alev yanarken, o bölgedeki irili–ufaklı
kabile devletleri, elli derece sıcaklıkta yüz binlerce tonluk buz patentleri oluşturmakla meşguller.

Bu gün seyirci kaldıkları bu ateş oluşturdukları suni buz dağlarını da kendilerini de,
saltanatlarını da elbette bir gün eritecektir.

Ey kimsesizler kimsesi! Zalimlerin işlediklerinden elbette haberdarsın.

Bu yazı Yeni mesaj gazetesin yazarı AZİZ KARACA’NIN 27/07/2006 Tarihli yazısından
alıntı olup yazının tamamı için buraya tıklayınız.

3 Replies to “Güle güle Saddam, Hoşgeldin 2007

  1. Bilmiyorum ne söylenebilir.Aslında bu resim herşeyi çok güzel anlatıyor.Irak savaşı ilk başladığında hatırlıyorumda oturup ağlamıştım.Ama şimdi hergün ölen yüzlerce insana sadece bakıyorum.Sanki çok sıradan bi olaymış gibi site sahibi kardeşimin dediği gibi vah edip geçiyoruz.Şimdi şükürki bu resme duygulanabiliyorum.Ama yarın ne olur bilmem.Çünki biz vahşete alıştırıldık.Evet vahşet izlemeye, hergün binlerce insanın katledilmesine alıştık.Ve üzgünüm ki bu öldürülen insanlar niye öldürüldüklerini bile bilmiyor.Yarın öleceklerde bilmiyecekler.Korkuyorum bir ayet vardır ki bizim de başımıza gelir diye:”Sizden öncekilerin yaşadıklarını yaşamadan cennete gireceğinizi mi sandınız..”

  2. Allah (cc) inşallah bizlere amerikanın yerle bir olacağı günü görmeyi nasip eder .bir müslümanın bayramı bile görmesine izin vermeyen ve demokrasi getireceğiz diye astıran, kendini enyüksekte gören amerikaya karşı hiç bir tepkide bulunmayan müslüman ülkelerin başına getireceği aynı senaryolarla karşı karşıya geleceğini unutmamalılar. yine tekrarlıyorum içimdeki kin kat ve kat artaraktan amerikanın yıkılışınıve george w bush un asılışını görürüm.

  3. nedene bilirki;tabikii bu resmi görünce göz yaşlarımı tutamadım ben bir anneyim allah uzun ömür wersin kızıma şu ana 9 aylık.ya nasıl bir insanlık bu kundaktaki bebeğe bile zarar verecek ve işkence edecebilcek kadar mı?basitleşti bu insanlar artık bıraksınlar bu savaşı insan öldürmeyi ne zararı olabilirdiki;bu bebeğin size!!!!!! allah(cc)bunları yapanların cezasını onlara versin cenneti onlara uzak et yarabbim.sen bizi kötü insanlardan koru allahım ailemizi ve çocuğumuzu bize bağışla onların acısını gösterme yarabbim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir